Halucinant! Dana Rogoz, scene explicite de sex, chiar în faţa soţului său

Halucinant! Dana Rogoz, scene explicite de sex, chiar în faţa soţului său
Halucinant! Dana Rogoz, scene explicite de sex, chiar în faţa soţului său

Dana Rogoz a fost protagonista unor scene de amor în pelicula „Mo”, film regizat chiar de Radu Dragomir, soțul actriței.

Dana Rogoz a fost protagonista unor scene de amor în pelicula „Mo”, film regizat chiar de Radu Dragomir, soțul actriței. Ea apare alături de Răzvan Vasilescu, iar imaginile sunt extrem de explicite.

„Nu ştiu ce s-ar fi întâmplat dacă Răzvan Vasilescu nu ar fi acceptat rolul. Am filmat 13 zile la acest proiect”, a declarat Radu Dragomir, regizorul filmului şi soţul Danei Rogoz, pentru click.ro.

Povestea filmului este despre Mo şi prietena ei care sunt prinse copiind de către cel mai sever profesor din facultate. Cele două cer o a doua şansă, iar profesorul le propune un examen neaşteptat. Cele două ajung în casa profesorului, iar Mo ajunge şi în patul acestuia.

Citeste si: Bianca Drăguşanu şi Alex Bodi, scene de sex pe plajă! Vă avertizăm, urmează imagini şocante! Incredibil, cum au fost surprinşi! FOTO!

Citeste si: Oana Andoni va deveni mămică. Vedeta a aflat sexul copilului, e în culmea fericirii!

„Aştept demult filmul ăsta, de acum patru ani. Am primit cadou scenariul de la Radu într-o formă aproape finală. Răzvan Vasilescu e un partener absolut minunat, care are foarte mare experienţă. Mi-a fost profesor în Universitate, la repertoriu, dar n-am mai jucat cu el până acum.

Şi el a crezut în scenariu, Radu a scris pentru noi doi de la început. Am avut o chimie bună şi cu Mădălina Craiu, ne-am întâlnit o lună întreagă într-un teatru şi am repetat şi atunci a mers totul bine”, a povestit și Dana Rogoz.

„E mai greu să fii regizor decât să fii soţul Danei. E primul film de lung metraj, am mai lucrat la diverse seriale.

Scena aia de sex a fost foarte dificil de făcut pentru că era o miză imensă pentru film, în primul rând, şi toată lumea s-a concentrat pe ea. A mers bine, toţi aveam acelaşi interes, trebuia să iasă bine şi nu ne-am gândit la altceva”, a povestit regizorul Radu Dragomir.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Duminică, de la ora 14:30, la ”Asta-i România!”, Cazul Bodnariu, drama din spatele unul film de aur

Gestul lui Cristian Mungiu, la Cannes! Care este explicația

Primele măsuri după ce o dronă s-a prăbușit în Galați, anunțate de Nicușor Dan: „Consulul Rusiei de la Constanţa a fost declarată persoană non grata, iar consulatul se va închide”

PRINCIPALA IPOTEAZĂ A ANCHETATORILOR în cazul crimei de la Târgu Jiu. Detaliile L-AU ÎNGROZIT pe procurorul de caz, iar la ieșirea din apartament a fost SUB SEMNUL ȘOCULUI: "Nu am mai întâlnit așa ceva. Își crease un..."

Yiğit Koçak, actorul care joacă rolul Ömer în serialul Totul pentru familia mea, în cele mai trăsnite ipostaze alături de colegele sale de platou: „Timp cu familia!” Cum a fost surprins acesta în spatele camerelor de filmat

BREAKING NEWS Momentul în care o dronă rusească s-a prăbușit pe un bloc cu zece etaje din Galați. Cum arată apartamentul lovit

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro