Giuly a fost condamnată că a refuzat să-l sărute pe Robert! Cum se apără concurenta: „Se pare că orice facem noi aveți ceva de zis. Mai lăsați-ne în pace!”

Giuly a fost condamnată că a refuzat să-l sărute pe Robert! Cum se apără concurenta: „Se pare că orice facem noi aveți ceva de zis. Mai lăsați-ne în pace!”
Giuly a fost condamnată că a refuzat să-l sărute pe Robert! Cum se apără concurenta: „Se pare că orice facem noi aveți ceva de zis. Mai lăsați-ne în pace!”

Giuly a vorbit despre faptul că nu se pupă cu Robert.

Ultima ediție a emisiunii „Casa Iubirii”, difuzată pe Kanal D, a adus noi controverse între concurenți. Mai exact, Giuly este acuzată că nu vrea să îl pupe pe Robert, după ultima cameră roșie pe care a avut-o cu acesta.

Citește și: Giuly și Robert, discuție în Camera Roșie, legată de pozele de pe contul de socializare. Să fie deranjat de pozele văzute de băieți? „Să zicem ca prin absurd există acele poze”

Giuly a fost condamnată că a refuzat să-l sărute pe Robert! Cum se apără concurenta
Giuly a fost condamnată că a refuzat să-l sărute pe Robert! Cum se apără concurenta[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Giuly și Robi au dat cărțile pe față în Camera Roșie! Ce lămuriri a vrut să primească Robi de la iubita prietenului său? „Mie mi se că nu înțelegi foarte bine lucrurile”

Giuly: Au zis Larisa cu Julia că acum noi am vorbit prea mult și de ce nu ne-am pupat.  

Larisa: Inițial am avut o discuție cu Julia în grădină și am zis că o să vezi că la următoarele camere roșii vor discuta pentru că li s-a reproșat faptul că până în prezent nu au vorbit.

Robert: Giuly, data viitoare mergem în camera roșie, ne punem la somn și gata.

Larisa: Am zis că cu siguranță se va observa dacă subiectele vin natural sau vin, după cum am spus eu, trase de păr.

Giuly: Concluzia pe care eu am tras-o este următoarea: dacă ne uităm unul la altul suntem plictisitori, dacă vorbim, de ce vorbim, dacă ne pupăm, e scos din context. Putem să facem și noi ce simțim să facem? Sau orice facem noi trebuie să fie...

Julia: Păi dacă tu simți că vrei să întorci capul.

Patrick: Robert părea că voia să te pupe, dacă mă întrebi pe mine.  

Julia: Exact. A vrut, i-a și spus la început gluma voastră.

Giuly: Păi dacă nu se creează momentul. Avem 5 minute, moment în care noi discutăm.

Robi: Mereu e momentul să te pupi .”, a fost dialogul dintre concurenți.

Giuly spune că face ceea ce simte

Giuly a fost condamnată că a refuzat să-l sărute pe Robert! Cum se apără concurenta
Giuly a fost condamnată că a refuzat să-l sărute pe Robert! Cum se apără concurenta[Sursa foto: Instagram]

Ascultând atacurile din partea celorlalți concurenți, Giuly a izbucnit, cerând să fie lăsată în pace.

Giuly: Uite, ieri dimineață, atunci când a venit în casă și am stat și am dansat, ne-am apropiat foarte mult și am stat împreună. S-a creat un moment în care ne-am pupat.

Se pare că orice facem noi aveți ceva de zis. Mai lăsați-ne în pace, să trăim așa cum credem noi că este mai bine!

Robert: Data viitoare iau perna cu mine. Două perne, sau nu, că e destul una. Ne descurcăm cu una. Ne punem la somn și gata .”, au spus Giuly și Robert.  



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Discuția surprinzătoare dintre Larisa și Alin, noul concurent al emisiunii Casa Iubirii! „Eu am aflat abia acum două săptămâni.”

Fosta iubită a lui Liviu Dragnea, din nou în vizorul presei! Ce a făcut Irina Tănase...

Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”

Povestea Rodicăi, pisica de la Stația Meteorologică de pe Vârful Omu! Felina trăiește de ani buni la 2.500 de metri altitudine: „E curată, harnică şi e un mare vânător”

Cuvinte alese de Oana Lis și puse într-o postare specială pe rețelele de socializare! Ce mesaj legat de perioada sfântă a sărbătorilor, a transmis aceasta? "Fii atent!"

ȘOC TOTAL în „Casa iubirii”! De necrezut cine apare în emisiune! Concurenții rămân MASCĂ

Breaking news pentru românii cu probleme de sănătate!


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies