Costel Biju a trăit astăzi un moment de recunoștință.
Costel Biju și-a surprins fanii de pe rețelele de socializare cu un mesaj profund. Artistul ales să-și înceapă ziua într-un loc o puternică încărcătură spirituală, mai precis într-un lăcaș de cult.
Pentru ce este recunoscător Costel Biju
În videoclipul publicat pe rețelele de socializare, Costel Biju apare în interiorul unei biserici rugându-se. Acesta a simțit nevoia să ia un moment de pauză și să petreacă câteva momente în rugăciune. Artistul și-a exprimat recunoștința pentru familie, prieteni și toți cei care îi sunt alături.
„Vă salut dragii mei, e vineri dimineață și am simțit nevoia să vin la biserică, să mă rog și să-i mulțumesc bunului Dumnezeu pentru tot ce am și pentru sănătate.
Costel Biju a devenit bunic
De asemenea, artistul are toate motivele de bucurie deoarece luna trecută a devenit bunic. Vestea cea mare a fost dată chiar de fiul său, Tony One, care se simte în al nouălea cer de când a devenit părinte alături de aleasa inimii sale, Antonia.
„Nu mi-aş fi imaginat acum un an că voi avea o soţie, pentru că eu sunt pretenţios, mi-a fost greu să găsesc o fată fix pe placul meu, de la comunicare la fizic, tot. M-am bucurat mult că am găsit-o pe Antonia şi că mă înţeleg aşa bine cu ea”, ne declara Tony One.