Costel Biju a trăit astăzi un moment de recunoștință.
Costel Biju și-a surprins fanii de pe rețelele de socializare cu un mesaj profund. Artistul ales să-și înceapă ziua într-un loc o puternică încărcătură spirituală, mai precis într-un lăcaș de cult.
Pentru ce este recunoscător Costel Biju
În videoclipul publicat pe rețelele de socializare, Costel Biju apare în interiorul unei biserici rugându-se. Acesta a simțit nevoia să ia un moment de pauză și să petreacă câteva momente în rugăciune.
„Vă salut dragii mei, e vineri dimineață și am simțit nevoia să vin la biserică, să mă rog și să-i mulțumesc bunului Dumnezeu pentru tot ce am și pentru sănătate. În primul rând, pentru copiii mei, pentru soția mea, pentru nora mea, pentru nepoțelul meu, pentru părinții mei, pentru surorile mele, pentru prietenii mei, pentru colegii mei și pentru voi, cei care o să vedeți acest video. Este ceva minunat să conștientizezi că în orice lucru există Dumnezeu și că datorită Lui suntem bine, suntem sănătoși. Și e cel mai frumos lucru să-i mulțumești Dumnezeu pentru tot ce ai. Doamne ajută la toată lumea, amin”, a fost mesajul transmis de Costel Biju, pe rețelele de socializare.
Costel Biju a devenit bunic
De asemenea, artistul are toate motivele de bucurie deoarece luna trecută a devenit bunic.
Vestea cea mare a fost dată chiar de fiul său, Tony One, care se simte în al nouălea cer de când a devenit părinte alături de aleasa inimii sale, Antonia.„Nu mi-aş fi imaginat acum un an că voi avea o soţie, pentru că eu sunt pretenţios, mi-a fost greu să găsesc o fată fix pe placul meu, de la comunicare la fizic, tot. M-am bucurat mult că am găsit-o pe Antonia şi că mă înţeleg aşa bine cu ea”, ne declara Tony One.