Bogdan de la Ploiești a făcut mărturisiri dureroase despre perioada prin care trece.
Bogdan de la Ploiești, unul dintre cei mai cunoscuți și iubiți cântăreți din țara noastră, a revenit în atenția fanilor cu un mesaj emoționant, după o perioadă în care a lipsit aproape complet din mediul online.
Ce s-a întâmplat cu Bogdan de la Ploiești
Recent, cântărețul a mărturisit că ultimele zile au fost extrem de dificile pentru el și familia sa, motiv pentru care ales să se retragă timp temporar din spațiul public.
”Am lipsit câteva zile și simt că vă datorez o explicație. Trecem printr-o perioadă foarte grea, iar în aceste momente am înțeles că uneori singurul lucru pe care îl poți cere este o rugăciune. Vă rog, pe toți cei care mă apreciați și mă purtați în gând, să vă rugați pentru Pablo Alexander”, a declarat Bogdan de la Ploiești, pe Instagram.
Cu toate astea, cântărețul încearcă să privescă înainte cu speranță, el menționând că este pregătit să-și continue proiectele artistice imediat după ce situația se va stabiliza.
”Cred că Dumnezeu lucrează atunci când oamenii se unesc în rugăciune. BDLP este pregătit pentru o vară plină de evenimente, iar eu voi merge înainte, mai puternic și mai recunoscător pentru fiecare zi.