Ce au răspuns cele două vedete despre familia lor și care sunt lucrurile pe care ceilalți nu le știau până acum despre ei.
Gabriela Cristea și Tavi Clonda au răspuns cu zâmbetul pe buze celor mai incomode lucruri din relația lor și și-au deschis sufletul în cadrul unui interviu. De mai bine de 10 ani, cei doi formează unul dintre cele mai solide cupluri în showbiz și, deși au trecut și prin momente dificile din punct de vedere financiar, Tavi și Gabriela au reușit să rămână la
Fosta prezentatoare Tv a extras o întrebare incomodă: cine găsește cel mai des scuze ca să evite intimitatea?
Citește și: Gabriela Cristea și Tavi Clonda, dezvăluiri incredibile din relația lor: „O scorpie.”
Gabriela Cristea: Oricâte scuze aș găsi. Deci nu. Asta zic. Eu, treaba mea este că, oricâte scuze aș căuta, nu găsesc. Nu, nu, că nu găsesc, că eu găsesc, dar nu țin.
Tavi Clonda: Dar de ce să cauți? Scuze. Asta zic. Deci să le cauți ca să le găsești și să nu le găsești. N-am înțeles. Zi, măi, răspunde la întrebare, că nu știu ce vreau să zic.
Tavi Clonda: Așa. Așa. Bun, răspuns foarte corect. Ai găsi, dar nu țin dacă ai căutat. Dar de ce să cauți ca să nu găsești? Perfect.
Gabriela Cristea: Lui îi e rușine să răspundă. Vă zic eu.
Care este cea mai mare armă de seducție a Gabrielei Cristea și a lui Tavi Clonda
Cei doi au răspuns unei alte întrebări incomode, iar Gabriela Cristea a făcut o dezvăluire emoționantă. Aceasta a spus că, deși soțul ei pare un artist dur, de fapt este extrem de sensibil și adesea le surprinde pe ea și pe fetele sale cu flori cu cu mai multe cadouri. În plus, Gabriela Cristea a mai dezvăluit și că soțul ei este extrem de protector atunci când vine vorba despre familia sa. De partea cealaltă, Tavi este sedus de faptul că soția sa este implicată 100% în relație.
Tavi Clonda: Care e cea mai mare armă de seducție a partenerului? Tu întâi.
Citește și: AVERTISMENT de la ANM! Vine codul GALBEN în România... Vezi mai mult- kanald.ro
Citește și: Ce sunt bacteriile bune și cum le alegi- stirilekanald.ro
Gabriela Cristea: Dar de ce?
Tavi Clonda: Doamnele întâi, bine, zic eu, dacă e. Nu-i problemă. Am zis că știi tu. Și e mai frumos așa, parcă din partea unei femei.
Gabriela Cristea: La el, faptul că e super galant și super domn, așa știu că pare rock baby, dar el este foarte galant. Da. Vine acasă cu flori când nu ne așteptăm și când spun „nu ne așteptăm”, că el ne face curte la toate trei. Adică nu, n-are trei gagici, are două fete și o nevastă. Dar trei iubite. Da. Și întotdeauna ne protejează așa. Nu știu cum să zic, la modul propriu, adică ne ia așa cumva.
Tavi Clonda: Cea mai mare armă de seducție a ta. Măi, știi care e cea mai mare (armă de seducție?) Faptul că ești implicată 100% în această familie. Și automat și în viața mea. Da, e foarte și foarte sexy acest lucru, implicarea aia, știi?
Gabriela Cristea: Da, măi, dar cu ce te-am sedus? Lasă că acum e normal să fiu implicată.