„Eu cred că lucrurile merg într-o direcție foarte frumoasă. Mi se pare mai sigur să existe decât să nu existe!” Sebastian Dobrincu și-a spus părerea despre contractul prenupțial

„Eu cred că lucrurile merg într-o direcție foarte frumoasă.  Mi se pare mai sigur să existe decât să nu existe!” Sebastian Dobrincu și-a spus părerea despre contractul prenupțial
„Eu cred că lucrurile merg într-o direcție foarte frumoasă. Mi se pare mai sigur să existe decât să nu existe!” Sebastian Dobrincu și-a spus părerea despre contractul prenupțial

Sebastian Dobrincu se află printre tinerii norocoși care se bucură de o carieră de succes, iar pe lângă acest lucru are și o relație frumoasă.

Milionarul și Ioana Ignat sunt un cuplu minunat, însă încă nu au discutat despre căsătorie, cu toate că Sebastian își dorește să întemeieze o familie alături de iubita sa.

Citește și: Cine este Sebastian Dobrincu. ”Trebuia să mă descurc de unul singur într-o țară străină.”

Sebastian Dobrincu nu vrea un contract prenupțial

Sebastian și Ioana se bucură amândoi de cariere de succes și își oferă sprijin reciproc.

În timp ce mulți se întreabă când vor decide să se căsătorească, aceștia sunt împliniți în relația lor departe de ochii lumii.

 Sebastian vede în Ioana viitoarea sa soție și a afirmat că nu ar semna un contract prenupțial cu ea. Deși recunoaște utilitatea unui astfel de document, în cazul lor preferă să nu apeleze la un contract de acest fel.

Tânărul a spus că își dorește să împartă cu iubita sa tot ceea ce construiesc împreună.

„Eu cred că lucrurile merg într-o direcție foarte frumoasă. Eu urăsc birocrația, nu suport niciodată. Este o formalitate puțin importantă pentru mine. Mi se pare mai sigur să existe decât să nu existe. Vreau ca femeia de lângă mine să fie de acord să clădim și să împărțim împreună. Sunt dispus să împart tot.”, a declarat Sebastian Dobrincu.

Sebastian Dobrincu câștiga 4.000 de euro la 13 ani

Sebastian Dobrincu, în vârstă de doar 20 de ani, este un antreprenor remarcabil în România, atingând statutul de milionar. Încă de la vârsta de 13 ani, el câștiga lunar o sumă impresionantă de 4.000 de euro, pe care a gestionat-o foarte bine.

„Am furat startul la multe chestii în viață. Stăteam să programez când alții băteau mingea în spatele blocului și se înjurau și aruncau cu pietre prin parcuri, poate m-a făcut să fur startul la multe chestii.

Faptul că mereu am fost cel mai tânăr în medii profesionale. A trebuit să îmi găsesc o modalitate să mă întrețin, asta pe lângă școală, că trebuia să merg și la facultate, de care m-am lăsat foarte repede, pentru că știam că pierd timpul acolo. Între timp mi-am pornit prima companie, a funcționat, am început să mă întrețin, să scap de grija banilor. Am început să fac mulți bani foarte rapid.
Munceam foarte mult, dar nici nu realizam. Nu îmi dădeam seama, să conștientizez. Încă stăteam într-o garsonieră închisă, în capătul holului de la bloc și mie îmi intrau sute de mii, care au devenit milioane. Târziu am stat și am reflectat și mi-am dat seama că nu mai am grija zilei de mâine, am strâns ceva, sunt stabil. Atunci chiar m-am simțit mândru, ăla a fost un moment frumos.”,
a declarat Sebastian Dobrincu în cadrul unei emisiuni.

Citește și: Horoscop pentru ziua de joi, 11 iunie 2026: Zodia care ar putea fi cerută în căsătorie- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

Citește și: Cine este Ionuț Rusu. „Am făcut pur și simplu ce am simțit eu că ar avea priză la public"

 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cine este Jorge. „Totul s-a terminat repede!"

Kate Middleton, GAFĂ de neiertat! Ținuta care a atras un val de critici

Ce se întâmpla în viața medicului rezident găsit mort la Spitalul Floreasca! Lovitura pe care o primise cu două săptămâni înainte de moarte

INFORMAȚIA MOMENTULUI despre medicul rezident găsit mort în baia Spitalului Floreasca. Ce se ascunde în spatele cazului? DETALIILE AFLATE ACUM SUNT DUREROASE: "Pare că s-a..."

Meteorologii ANM au emis două atenționări Cod galben de furtuni pentru mai multe regiuni din țară. Sunt anunțate ploi, vijelii și căderi de grindină

Codruța Filip, pregătită să își facă o nouă relație? Artista a mărturisit totul: „Vreau să mă bucur de...”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro