Dramă totală pentru Inci

Dramă totală pentru Inci
Dramă totală pentru Inci

În această seară, de la ora 22:30, în noul episod serialul ”Vinovați de iubire”, evenimente neașteptate se vor succede cu repeziciune în viețile protagoniștilor îndrăgitei producții, difuzate la Kanal D.

 Aniversarea lui Safiye nu trece neobservată iar familia, și toți cei dragi, îi vor face o surpriză de proporții încercatei tinere. Gulben se bucură și ea de toată atenția lui Esat, care își dorește să petreacă cât mai mult timp alături de aceasta.

O nouă dramă pune la încercare familia lui Inci, atunci când fratele acesteia, îl găsește fără suflare pe părintele patern.

Ege este devastat de pierderea tatălui, iar Inci va avea o reacție uluitoare, la aflarea veștii, care va șoca.

Inci va mai trebui să facă față unei noi provocări dramatice, atunci când Safiye, care poartă un permanent ”război” împotriva soției fratelui său, va avea o atitudine agresivă față de aceasta.

Cum reacționează Inci atunci când află unde este îngropat tatăl său și, ce avertisment îi transmite Han surorii sale, atunci când soția sa este agresată de aceasta, puteți afla în această seară, de la ora 22:30, în

noul episod din serialul ”Vinovați de iubire”, difuzat numai la Kanal D. 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Mama Geta a dat vestea cea mare despre un nou membru în familie: “Nu știu ce ne aduce!”

Principesa Margareta a fost exemplu de rafinament și eleganță. Detaliile apariției impecabile din Spania

Andreea Ibacka a izbucnit în plâns! Ce a emoționat-o până la lacrimi pe vedetă: „Nu-mi mai e rușine să fiu vulnerabilă”

România va participa la Eurovision Song Contest 2027. CE S-A ÎNTÂMPLAT în momentul în care s-a luat decizia și CUM S-A VOTAT revenirea în concurs: "Reprezintă un proiect strategic de..."

Cum arăta Simge Selçuk, actrița care joacă rolul Nebahat în serialul Totul pentru familia mea înainte de a recurge la operațiile estetice! Iată ce aspect fizic uluitor avea aceasta la 19 ani: „Tinerețe rebelă”

Eliminare plină de lacrimi în „Casa iubirii”: „Îmi pare rău că nu am reușit...”. Aflați cine va pleca acasă în ediția de duminică, 19 iulie, de la orele 16:00 și 19:00, doar la Kanal D

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro