Defectele barbatilor dictate de zodii. Fereste-te de acesti nativi

Defectele barbatilor dictate de zodii. Fereste-te de acesti nativi
Defectele barbatilor dictate de zodii. Fereste-te de acesti nativi

E imposibil sa nu vrei sa stii care sunt defectele zodiei barbatului care iti place. Nu de alta dar, paza buna trece primejdia rea. Asadar, afla care sunt marile defecte ale barbatilor din fiecare zodie si accepta-le cu zambetul pe buze, in timp ce te consolezi cu calitatile!

Zodia Berbec. Cea mai mare problema pe care o poti avea cu barbatul Berbec este dorinta lui de control. Ii place sa tina in mana fraiele relatiei, este gelos, nici nu concepe ideea ca ar putea sa te piarda. Impulsivitatea si orgoliul ce ii sunt caracteristice il pot mana spre cele mai mari victorii dar si spre cele mai adanci certuri. Placerea de a fi ascultat si de a impune directii se impleteste, in mod uimitor, cu o naivitate care il lasa sa creada absolut orice, atat timp cat i se ating punctele sensibile sau ceea ce i se spune ii da senzatia ca este cel mai bun.

Zodia Taur. Cel mai mare defect al barbatului Taur este incapatanarea lui excesiva, care ajunge sa te oboseasca. Dar, daca dragostea a venit pentru tine la pachet cu ceva rabdare, sansele de reusita sunt mai mari.

Alte defecte ale Taurului? Ii place sa se planga, este egocentrist, putin cam invidios, materialist si cam zgarcit. Cireasa de pe tort este greutatea cu care se abtine de la tentatii...de orice fel- sporturi extreme, situatii limita, aventuri amoroase.

Citeste continuarea pe pagina urmatoare >>>



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Zodii! Ce stiu sa faca cel mai bine zodiile de pamant. Uite unde exceleaza taurii, fecioarele si capricornii!

Faci sport și nu slăbești? Iată ce se întâmplă!

Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026

Veronica a ales să spună adevărul, fără ocolișuri, chiar de față cu prezentatoarea TV: "Zi ca să te cred". CE A PUTUT să recunoască concurenta din Casa Iubirii: "Nu o să permit nimănui. Eu am deja...". Toți din platou au rămas muți de uimire

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

Andreea Mantea, anunț surprinzător în legătură cu Marea Finală. Ce se întâmplă cu premiul: ,,Pentru prima dată în istoria “Casa iubirii”

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies