Cum se simte Cornelia Rednic, la împlinirea frumoasei vârste de 50 de ani? Mesajul transmis pe rețelele de socializare a fost unul emoționant! "Recunoscătoare Bunului Dumnezeu!"

Cum se simte Cornelia Rednic, la împlinirea frumoasei vârste de 50 de ani? Mesajul transmis pe rețelele de socializare a fost unul emoționant!
Cum se simte Cornelia Rednic, la împlinirea frumoasei vârste de 50 de ani? Mesajul transmis pe rețelele de socializare a fost unul emoționant! "Recunoscătoare Bunului Dumnezeu!"

Interpreta de muzică populară a mai făcut un pas în viața sa, iar cu ocazia împlinirii vârstei de 50 de ani, aceasta a simțit să publice un mesaj special în mediul online.

Cornelia Rednic este una dintre cele mai cunoscute interprete de muzică populară, de la noi din țară. Aceasta se bucură de succes pe plan profesional, dar și pe plan personal, având o căsnicie de lungă durată, în care este foarte fericită. Cu toate acestea, recent a împlinit frumoasa vârstă de 50 de ani, iar ca urmare a acestei ocazii, interpreta de muzică populară a dorit să transmită și un mesaj special în mediul online, atât depere ceea ce a simțit odată cu împlinirea acestei vârste, dar și ca apreciere pentru oamenii care îi iubesc muzica.

Cum se simte Cornelia Rednic, la împlinirea frumoasei vârste de 50 de ani

Citește și: Cum pregătește Cornelia Rednic iaurtul de casă. Artista împărtășește secretul: “Ar fi ideală pentru că gustul este mult mai bun.”

rednic
Cum se simte Cornelia Rednic, la împlinirea frumoasei vârste de 50 de ani?[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Rețeta de bobițe de biscuiți a Corneliei Rednic. Desertul care îți aduce aminte de copilărie! „Este acea rețetă cu ciocolată topită.”

În urmă cu doar câteva zile, aceasta a postat câteva fotografii pe contul său de Facebook, acolo unde a împărtășit câteva gânduri cu persoanele care îi urmăresc activitatea de zi cu zi pe rețelele de socializare, cu privire la cum se simte la frumoasa vârstă de 50 de ani, pe care abia a împlinit-o. Astfel, Cornelia Rednic a menționat faptul că este fericită și recunoscătoare pentru tot ce i-a oferit viața până în acest moment, simțindu-se tot mai bine în pielea sa, chiar dacă a trecut atât prin momente bune, cât

și prin unele mai puțin bune. În plus, interpreta de muzică populară a ținut să și mulțumească fanilor săi pentru toate mesajele pe care le-a primit.

Citește și: Horoscop marți, 30 iunie 2026: O zodie reușește să își vadă visul cu ochii. Aceasta își achiziționează mașina mult dorită- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

"Cum mă simt la 50 de ani? Mă simt fericită și recunoscătoare pentru anii frumoși pe care îi trăiesc, mă simt tânără, mă simt frumoasă, mă simt puternică, și… recunoscătoare Bunului Dumnezeu pentru toate! Viața nimănui nu este doar lapte și miere, nu ne pune nimeni covor de flori, nu suntem scutiți de greutăți. Dar, tocmai aici este frumusețea adevărată, ca greutățile să te șlefuiască și să devii mereu mai bun și mai înțelept, să ai puterea de a ierta, și inima bună pentru a putea dărui bine și iubire! Gândul meu bun vouă tuturor acelora care mi-ați trimis

urări de "La mulți ani"! Vă mulțumesc și trimit câte o îmbrățișare fiecăruia dintre voi!", a fost mesajul pe care Cornelia Rednic l-a transmis la fotografiile postate pe contul său de Facebook.

retelele de socializare
Cum se simte Cornelia Rednic, la împlinirea frumoasei vârste de 50 de ani?[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Rețeta de bobițe de biscuiți a Corneliei Rednic. Desertul care îți aduce aminte de copilărie! „Este acea rețetă cu ciocolată topită.”

Toate privirile au fost asupra Mirabelei Grădinaru. Apariția care marchează o premieră pentru partenera lui Nicușor Dan

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Un program cu Inteligență Artificială a anunțat că Donald Trump și JD Vance au murit bolnavi de rabie

VIDEO Gabriela Cristea, despre modul în care a reușit să scape de kilogramele în plus și să-și schimbe complet stilul de viață

Duminică, la „Asta-i România”, povestea a doi foști corporatiști care au ales liniștea satului

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro