Valentin Sanfira a lăsat un mesaj neașteptat pe rețelele de socializare. Mai are artistul companie de când a divorțat?
Valentin Sanfira continuă să bucure publicul prin melodiile sale indiferent prin câte greutăți ale vieții este nevoit să treacă. Divorțul de Codruța Filip a luat prin surprindere pe toți cei care îl cunosc și îi ascultă muzica, însă artistul își păstrează zâmbetul pe buze îndiferent cât de greu ar fi pentru el.
Cu cine bea cafeaua Valentin Sanfira de când a divorțat de Codruța Filip
Citește și: Ce spune Valentin Sanfira despre faptul că Natalia Gordienko seamănă perfect cu Codruța Filip: „Lăsați...”
Recent, Valentin a distribuit o imagine cu o cafea și o prăjitură, lângă care a menționat că este mai bine să fii singur decât în preajma persoanelor care nu te apreciază.
În cele din urmă, artistul s-a arătat deranjat de unele comentarii primite la postare și a vrut să atragă atenția urmăritorilor pentru cuvintele adresate. „M-am uitat prin mesaje și m-am crucit. Ce să zic, doar că nu am prins pește nici eu, nici prietenii cu care am fost. În schimb am descoperit în comentarii oameni care au probleme mari de comportament și sunt certați cu bunul simț. Aici, pe pagina mea postez ce cânt și ce consider eu că vreau să împărtășesc cu oamenii care mă iubesc. Voi ceilalți mergeți și revărsați-vă părerile și fanteziile în altă parte. Mulțumesc!”, a scris Valentin Sanfira într-un comentariu.