Cristina Șișcanu se pregătește să plece într-o nouă vacanță. Vedeta abia așteaptă să se relaxeze departe de casă: “Adevărul e că eu muncesc enorm și cei care muncesc enorm, știu.”

Cristina Șișcanu se pregătește să plece într-o nouă vacanță. Vedeta abia așteaptă să se relaxeze departe de casă: “Adevărul e că eu muncesc enorm și cei care muncesc enorm, știu.”
Cristina Șișcanu se pregătește să plece într-o nouă vacanță. Vedeta abia așteaptă să se relaxeze departe de casă: “Adevărul e că eu muncesc enorm și cei care muncesc enorm, știu.”

Cristina Șișcanu pornește într-o nouă vacanță și îi va ține la curent pe utilizatori cu privire la destinația în care va ajunge.

Cristina Șișcanu împarte fiecare moment din viața ei cu toți cei care o urmăresc în mediul online. Se bucură de oamenii care o susțin și încearcă să păstreze de fiecare dată o legătură strânsă cu ei. Muncește foarte mult și în afară de proiectele pe care le are în televiziune, iar nu de puține ori a vorbit despre întreaga rutină a ei care este una extrem de obositoare. Atunci când are ocazia, o vacanță este binevenită pentru ea și soț, iar utilizatorii din mediul online călătoresc odată cu ea, asta pentru că nu ratează niciun detaliu.

Și acum vedeta se pregătește de o vacanță, însă este extrem de obosită, deși nici nu a ajuns la destinație.   „Acum plecăm, foarte târziu, am și plâns de oboseală. Bine, nu vreau să mă plâng. O să-mi sară în cap unele doamne că: „vai, pleci nu știu unde în vacanță și stai și te plângi.” Adevărul e că eu muncesc enorm și cei care muncesc enorm, știu. Câteodată te răpune oboseala.
Asta e ținuta mea de drum. Geaca maro, puloverul acesta am văzut că v-a plăcut foarte mult, pantaloni, am bocanci în picioare. Vă țin la curent cu unde mergem, ce vizităm, ce facem.”,
a spus Cristina Șișcanu pe rețelele de socializare.

Vedeta TV a pierdut cheia de la mașină, chiar înainte să plece în vacanță

Citește și: Cristina Șișcanu și Mădălin Ionescu, momente dificile, cu câteva zile înainte de a pleca în vacanță. Ce spune vedeta TV și ce s-a întâmplat: “Nu mai zic că e câteva sute de euro bune.”

Cristina Șișcanu
Cristina Șișcanu[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Mădălin Ionescu, declarații dureroase despre boala cu care se confruntă fiul său, Filip: „El nu prea mai poate fi ajutat. Când ai neuronii prăjiți, ce să mai faci?”

Cu câteva zile înainte, Cristina Șișcanu și soțul ei s-au confruntat cu o problemă legată de mașină, asta pentru că au pierdut una dintre chei. Deși au căutat-o toată casa, aceasta părea de negăsit, iar pentru a obține o altă cheie, are nevoie de timp.

Cristina Șișcanu:  În două, trei zile plecăm și avem o problemă. Am pierdut cheia de la mașină, una din cele două chei.

Mădălin Ionescu: Recunoști că ai pierdut cheia?

Cristina Șișcanu: Nu, nu. Am pierdut noi, eu nu sunt sigură.

Mădălin Ionescu: Nu, eu nu am pierdut cheia.

M-am dus, am căutat în toate hainele mele, alea „multe”, nu am găsit-o. N-am nici poșetă, poșetele mele de sezon s-au epuizat.

Cristina Șișcanu: Eu m-am uitat prin gențile mele, nu am văzut-o, dar eu îmi amintesc că e în casă cheia.

Citește și: Horoscopul pentru ziua de duminică, 5 aprilie 2026: Semnul zodiacal care are parte de multe surprize chiar în ziua de Florii și are șanse să își găsească jumătatea- kanald.ro

Citește și: NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult- stirilekanald.ro

Mădălin Ionescu: În zeci de genți.

Cristina Șișcanu: Nu-s chiar zeci, nu mai exagera. Plecăm cu o cheie. În mod normal nici nu pleci cu amândouă, una o lași acasă și ți-o trimite cineva de acasă dacă o pierzi pe cealaltă. Ideea e că am întrebat și durează până îți vine o cheie nouă, nu mai zic că e câteva sute de euro bune.

Cristina Șișcanu
Cristina Șișcanu[Sursa foto: Facebook]

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cum a slăbit Cristina Șișcanu 9 kilograme în doar două luni: „M-am enervat efectiv într-o zi.”

Reacția mamei, înainte ca fiica să fie eutanasiată. Cuvintele ei...

EXCLUSIV | Când au divorțat, de fapt, Valentin Sanfira și Codruța Filip. Detaliul care schimbă tot: „Pe 14 februarie erau încă împreună”

CE URMEAZĂ SĂ SE ÎNTÂMPLE în viaţa lui Rareș Cojoc după ce a câștigat medalia de aur la Blackpool Dance Festival? Chiar el a făcut ANUNȚUL: "Este singura care..."

Fiica lui Liviu Vârciu, acuzată că nu își respectă tatăl și soția lui. Motivul pentru care au început discuțiile în online: „Eu nu exist?”

Horoscop pentru ziua de sâmbătă, 4 aprilie 2026: O zodie se simte dezamăgită de o persoană apropiată și va dori să se îndepărteze de aceasta pentru a-și regăsi liniștea și echilibrul

Vladimir Plahotniuc, arest preventiv prelungit cu 30 de zile! Ce acuzații grave i se aduc


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies