Cristina Pucean, înconjurată de tot mai multe atenții. Dansatoarea a primit un alt cadou romantic, după ce săptămâna trecută s-a fotografiat cu un buchet imens de flori
Diana Puiu21 februarie 2026Actualizat: 21 februarie 2026, 17:57
Cristina Pucean, înconjurată de tot mai multe atenții. Dansatoarea a primit un alt cadou romantic, după ce săptămâna trecută s-a fotografiat cu un buchet imens de flori
Cristina Pucean nu încetează să fie surprinsă de gesturi romantice. Chiar dacă este foarte discretă cu privire la ce se întâmplă în viața ei, cadourile vorbesc de la sine.
Cristina Pucean și Bogdan de la Ploiești s-au despărțit după patru ani de relație. În ziua de Crăciun, artistul a ales să fie sincer cu privire la faptul că sentimentele lui deja sunt către o altă persoană, așa că s-a postat alături de Vanessa, noua lui parteneră.
Dansatoarea Cristina Pucean a fost până acum extrem de discretă în declarațiile cu privire la viața amoroasă și dacă cineva i-ar aduce fericirea, însă anumite gesturi romantice parcă spun altceva. În urmă cu o săptămână, de Ziua Îndrăgostiților, Cristina a fost pe scenă și a dansat, spunând că a petrecut prin muncă. După ce a ajuns în cameră, aceasta s-a fotografiat cu un buchet imens de flori, însă a păstrat misterul de unde îl are.
Acum, tot în mediul online, acolo unde se afișează adesea, aceasta a mai postat o fotografie cu un buchet de trandafiri roz, cu zâmbetul pe buze, semn că este în gândurile cuiva.
Ce spune Cristina Pucean despre un posibil iubit în viața ei
Zilele trecute, dansatoarea a făcut un live pe rețelele de socializare, iar numeroase întrebări din viața ei personală au primit un răspuns.
Astfel, una dintre curiozitățile oamenilor a fost dacă este cineva în viața ei, iar Cristina a fost cât se poate de sinceră. ,,Nu există noua mea iubire, toţi mă întrebați. Poți să fii fericit şi liniştit şi dacă nu ai pe cineva alături. Eu am un noroc foarte mare cu familia mea, cu prietenii mei foarte buni, care au fost lângă mine peste tot, la orice colț. Îmi doresc foarte mult să nu vă dezamăgesc și să văd că munca mea chiar este răsplătită. Nu am cum să mai privesc înapoi. Exclus", a răspuns ea atunci. Cât despre trecutul cu Bogdan de la Ploiești, dansatoarea a spus că nu are cum să vorbească urât de un om pe care l-a iubit patru ani și alături de care are atâtea amintiri frumoase.
Cristina Pucean:" Și cu mine, și fără mine, tot e ce trebuie."
Cristina Pucean [Sursa foto: Instagram]
“Îi doresc multă sănătate, fericire și să aibă succes. Și cu mine, și fără mine, tot e ce trebuie. Nu am de ce să vorbesc urât despre un om pe care l-am iubit timp de patru ani, pentru că chiar după tot ce s-a întâmplat, cât am plâns, în toate astea există și momentele frumoase, amintirile pe care le avem împreună, chiar nu aș avea de ce să îl dușmănesc. Dacă el s-a gândit că așa e mai bine pentru amândoi, n-am de ce să îi reproșez nimic, este alegerea lui, i-am respectat-o. Nu ai cum să stai într-o relație cu forța.”, a povestit Cristina Pucean.