Ce a surprins Andreea Bălan după furtuna de joi și cum arăta curtea artistei după ce ploaia s-a oprit: „Hainele mele cu pietre!”

Ce a surprins Andreea Bălan după furtuna de joi și cum arăta curtea artistei după ce ploaia s-a oprit: „Hainele mele cu pietre!”

Andreea Bălan a surprins cum un copac a căzut peste un autobuz, iar curtea ei a fost afectată, după furtuna de joi.

Furtuna de joi, din țară, a făcut mari pagube, mai ales în Capitală, acolo unde vântul a bătut extrem de puternic și a adus după sine ploaia care a blocat străzile și a inundat locuințe. Mai multe mașini au fost avariate, pomii au căzut la pământ, canalizările nu au mai făcut față, iar totul în scurt timp, când nimeni nu s-ar fi așteptat ca totul să fie de o asemenea furtună. Și vedetele au trecut prin sperieturi, postând mai multe imagini din timpul furtunii și după ce ploaia s-a oprit. Andreea Marin a filmat cum arăta curtea ei în timpul furtunii, Amalia Bellantoni a postat stricăciunile pe care furtuna le-a făcut în județul Călărași, la proprietatea ei, iar Liviu Vârciu a filmat un întreg videoclip, în care arăta cum apa i-a inundat subsolul și garajul, iar tot ce

avea prin curte a fost suflat de vânt.

Ce a surprins Andreea Bălan după furtună și ce a găsit în curte, când a ajuns acasă

Citește și: Vila lui lui Liviu Vârciu a fost inundată, după furtuna de zilele trecute din București: “A fost uragan sigur.”

Andreea Bălan-Imagini surprinse după furtună [Sursa foto: Instagram]

Citește și: Ce s-a întâmplat pe proprietatea Amaliei Bellantoni, după furtuna de ziua trecută. Vedeta a postat totul

Imediat după furtună, în timp ce se afla în mașină și mergea acasă, alături de fetițe, Andreea Bălan   a surprins cum un copac masiv a căzut direct pe un autobuz, în timp ce se afla în mers.  „A căzut pe autobuz! Nu pot să cred! Așa suntem noi mirate!”, a surprins Andreea Bălan, într-un videoclip.

Andreea Bălan-Imagini surprinse după furtună [Sursa foto: Instagram]

Citește și: Anunț de ultim moment despre bursele de merit ale elevilor. Care sunt condițiile de acordare și ce valoare vor avea acestea- kanald.ro

Citește și: Mama lui Sergiu Țârnă, sfâșiată de durere după moartea tânărului. Mesajul dureros transmis polițistului criminal: ”Mi-au rupt sufletul”- stirilekanald.ro

Într-un alt videoclip, artista a postat cum arată curtea ei după furtună, iar dulapul cu ținute care era afară, special pentru a fi luat pe scenă, a fost distrus și răsturnat. Aceasta a scos hainele ude pe care le-a băgat la spălat, iar plasa de deasupra a fost și ea ruptă. Apa, frunze și obiecte căzute, așa și-a găsit artista curtea, când s-a întors acasă.  „O, Doamne! Acela este dulapul de scenă. A căzut plasa. Nu cred! Ar trebui să iau hainele din dulap și a început din nou să plouă. Să nu le las, totuși, peste noapte. Și-au schimbat culoarea. Hainele mele cu pietre! Trebuie să le bag la spălat.”, a mai spus Andreea Bălan, într-un videoclip.

Andreea Bălan-Imagini surprinse după furtună [Sursa foto: Instagram]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce s-a întâmplat pe proprietatea Amaliei Bellantoni, după furtuna de ziua trecută. Vedeta a postat totul

ATENTȚIE! A apărut un nou tip de concediu, în Europa! Va ajunge, oare, și la noi?!?

Medicii au făcut anunțul despre Sofia Vicoveanca, după ce artista a suferit un infarct! Ce se întâmplă cu ea în aceste momente?

Veronica face ANUNȚUL despre copil. Cu greu și-a stăpânit emoțiile când a vorbit: "Vreau să fie ceva frumos și să nu-i lipsească nimic". Susținătorii concurentei din Casa Iubirii au așteptat acest moment, iar DEZVĂLUIREA a stârnit multe reacții 

Parfumuri care deschid uși în 2026, în funcție de zodie! Cu siguranță nu vei da greș cu ele

Mesajul emoționant transmis de Andreea Mantea la finalul sezonului 4 „Casa iubirii”: „Mi-aș dori...”

Femeie împușcată de 7 ori în fața copilului ei de 1 an! Doi indivizi mascați au intrat în locuință și au atacat-o fără milă! De necrezut ce a urmat