Ce a pățit Gabriela Oțil în Milano și cum era să piardă zborul spre casă: "Am aflat târziu!"

Ce a pățit Gabriela Oțil în Milano și cum era să piardă zborul spre casă:
Ce a pățit Gabriela Oțil în Milano și cum era să piardă zborul spre casă: "Am aflat târziu!"

După câteva zile petrecute în Italia, Gabriela Oțil s-a confruntat și cu o situație neașteptată atunci când trebuia să se întoarcă acasă.

Frumoasa soție a lui Dani Oțil este extrem de deschisă cu oamenii din online. Aceasta are o întreagă comunitate care îi este alături și se bucură de fiecare moment de relaxare pe care îl are departe de casă. De curând, Gabriela Oțil a petrecut momente de neuitat în Italia, pe care le-a împărtășit cu oamenii din spatele ecranelor. În drum spre aeroport, aceasta și-a dat seama că ar putea pierde zborul și a explicat și ce anume s-a întâmplat.

Aceasta a trăit momente de panică, spunând că a uitat să ia în calcul faptul că centrul orașului era închis, ceea ce a îngreunat traseul spre aeroport. „E posibil să pierdem avionul... Tot centrul este închis din cauza maratonului și am aflat târziu”, a scris soția lui Dani Oțil pe Instagram.

Gabriela Oțil
Gabriela Oțil[Sursa foto: Instagram]

Cât timp a stat la Milano, frumoasa soție a lui Dani Oțil s-a răsfățat și a vizitat numeroase magazine de unde nu a plecat cu mâna goală.

Și cum nimic nu scapă fără câteva fotografii de excepție, aceasta a arătat și faptul că a cumpărat o geantă de la un brand de lux. „Ce bine că Dani e la Enduro și nu are semnal“, a scris soția lui Dani Oțil în mediul online. Fiecare vacanță este transformată în una de neuitat, iar momentele departe de casă o fac să se relaxeze și să uite de probleme.

Gabriela Oțil a ajuns de curând pe patul de spital

Citește și: Gabriela Oțil a ajuns pe patul de spital! Ce s-a întâmplat cu soția prezentatorului TV? „Ceva de control.”

Gabriela Oțil
Gabriela Oțil[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Gabriela Prisăcariu a ajuns de urgență cu fiul său la spital. Frumoasa soție a lui Dani Oțil și Tiago au fost internați

Gabriela a obișnuit cu faptul că are mare grijă la sănătatea ei, așa că în ultima perioadă s-a tot afișat în cabinetele medicale. În urmă cu câteva săptămâni aceasta a făcut o serie de analize, iar în urmă cu câteva zile, Gabriela Oțil a ajuns la medic pentru a face un RMN. Tot în urmă cu câteva săptămâni, Gabriela a ajuns la spital și cu fiul ei, după câteva probleme de sănătate care au necesitat îngrijire din partea medicilor.

Oamenii din online s-au arătat extrem de interesați de starea celui mic, iar în cele din urmă totul s-a terminat cu bine.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Gabriela Oțil, din nou pe patul de spital. Ce investigație complexă și-a făcut vedeta

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

Ce se întâmplă, de fapt, cu Cheloo? Adevărul despre incidentul de la Psihiatrie și boala secretă de care sufera

Alertă în Grecia: un pește toxic se răspândește rapid în apele mării și poate mușca turiști. Medici avertizează: „Conține o toxină foarte periculoasă”

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro