Ce a pățit Gabriela Oțil în Milano și cum era să piardă zborul spre casă: "Am aflat târziu!"

Ce a pățit Gabriela Oțil în Milano și cum era să piardă zborul spre casă:
Ce a pățit Gabriela Oțil în Milano și cum era să piardă zborul spre casă: "Am aflat târziu!"

După câteva zile petrecute în Italia, Gabriela Oțil s-a confruntat și cu o situație neașteptată atunci când trebuia să se întoarcă acasă.

Frumoasa soție a lui Dani Oțil este extrem de deschisă cu oamenii din online. Aceasta are o întreagă comunitate care îi este alături și se bucură de fiecare moment de relaxare pe care îl are departe de casă. De curând, Gabriela Oțil a petrecut momente de neuitat în Italia, pe care le-a împărtășit cu oamenii din spatele ecranelor. În drum spre aeroport, aceasta și-a dat seama că ar putea pierde zborul și a explicat și ce anume s-a întâmplat.

Aceasta a trăit momente de panică, spunând că a uitat să ia în calcul faptul că centrul orașului era închis, ceea ce a îngreunat traseul spre aeroport. „E posibil să pierdem avionul... Tot centrul este închis din cauza maratonului și am aflat târziu”, a scris soția lui Dani Oțil pe Instagram.

Gabriela Oțil
Gabriela Oțil[Sursa foto: Instagram]

Cât timp a stat la Milano, frumoasa soție a lui Dani Oțil s-a răsfățat și a vizitat numeroase magazine de unde nu a plecat cu mâna goală.

Și cum nimic nu scapă fără câteva fotografii de excepție, aceasta a arătat și faptul că a cumpărat o geantă de la un brand de lux. „Ce bine că Dani e la Enduro și nu are semnal“, a scris soția lui Dani Oțil în mediul online. Fiecare vacanță este transformată în una de neuitat, iar momentele departe de casă o fac să se relaxeze și să uite de probleme.

Gabriela Oțil a ajuns de curând pe patul de spital

Citește și: Gabriela Oțil a ajuns pe patul de spital! Ce s-a întâmplat cu soția prezentatorului TV? „Ceva de control.”

Gabriela Oțil
Gabriela Oțil[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Gabriela Prisăcariu a ajuns de urgență cu fiul său la spital. Frumoasa soție a lui Dani Oțil și Tiago au fost internați

Gabriela a obișnuit cu faptul că are mare grijă la sănătatea ei, așa că în ultima perioadă s-a tot afișat în cabinetele medicale. În urmă cu câteva săptămâni aceasta a făcut o serie de analize, iar în urmă cu câteva zile, Gabriela Oțil a ajuns la medic pentru a face un RMN. Tot în urmă cu câteva săptămâni, Gabriela a ajuns la spital și cu fiul ei, după câteva probleme de sănătate care au necesitat îngrijire din partea medicilor.

Oamenii din online s-au arătat extrem de interesați de starea celui mic, iar în cele din urmă totul s-a terminat cu bine.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Gabriela Oțil, din nou pe patul de spital. Ce investigație complexă și-a făcut vedeta

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

INCIDENT GRAV în Băile Felix! Două fetițe s-au electrocutat la locul de joacă din incinta unui ștrand. Acestea au fost transportate la spital

VIDEO Mii de credincioși participă la procesiunea „Calea Sfântului” în Suceava, în cinstea hramului Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro