Gabriela Oțil a ajuns pe patul de spital! Ce s-a întâmplat cu soția prezentatorului TV? „Ceva de control.”

Gabriela Oțil a ajuns pe patul de spital! Ce s-a întâmplat cu soția prezentatorului TV? „Ceva de control.”
Gabriela Oțil a ajuns pe patul de spital! Ce s-a întâmplat cu soția prezentatorului TV? „Ceva de control.”

Gabriela Oțil a făcut mărturisiri despre starea sa de sănătate din prezent.

Gabriela Oțil, soția prezentatorului TV Dani Oțil, a trecut printr-o perioadă dificilă în ultimele săptămâni, după ce atât fiul ei, Tiago, cât și ea au avut nevoie de îngrijiri medicale.

Gabriela Oțil a ajuns pe mâna medicilor, la scurt timp după de fiul ei a fost externat din spital

Citește și: Dani Oțil i-a atras atenția soției sale chiar în timpul unui videoclip. Ce a făcut frumoasa lui parteneră: "M-am gândit că iau ceva de viță nobilă."

Gabriela Oțil a ajuns pe patul de spital[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Ce face Gabriela Prisăcariu pentru a-și menține sănătatea sub control. Soția lui Dani Oțil a arătat ce decizie a luat: „22 de eprubete.”

În urmă cu câteva săptămâni, băiețelul ei, în vârstă de aproape 5 ani, a ajuns la spital. Gabriela Oțil a ales să îi fie alături pe toată durata spitalizării, aceasta ținându-și la curent și admiratorii din mediul online care se îngrijorau pentru acesta.

După externare, vedeta a oferit detalii despre starea de sănătate a micuțului, menționând că situația s-a îmbunătățit și că Tiago conțină tratamentul acasă.

„Da, suntem bine, am ajuns acasă și totul este în regulă, îți mulțumesc mult. A fost destul de dificil, dar este bine că a trecut totul și suntem bine. Tiago este în continuare sub tratament, dar suntem acasă”, a spus Gabriela Oțil, la acea vreme.

Gabriela Oțil a ajuns pe patul de spital[Sursa foto: Instagram]

La scurt timp după ce a trecut prin momente dificile cu cel mic, Gabriela Oțil și-a îngrijorat fanii din mediul online după ce a publicat câteva imagini din spital zilele trecute, cu perfuzia la mână. În urmă cu ceva timp, vedeta a mai ajuns la perfuzii deoarece acuza dureri de gât și frisoane.  Aceasta a dezvăluit că trebuie să își facă niște investigații medicale, inclusiv un RMN.

Vedeta a explicat că nu este vorba despre o problemă gravă, ci de un set de analize și controale de rutină. De asemenea, Gabriela a dezvăluit și rezultatele analizelor.

„Nu s-a întâmplat nimic grav, am făcut doar niște analize. Totul este în regulă. Mi-am făcut un RMN, a fost doar ceva de control, nu a fost nimic grav. Totul a ieșit foarte bine, deci sunt ok.

Îți mulțumesc mult”, a spus Gabriela Oțil pentru Spynews.ro.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce diagnostic a primit fiul lui Dani Oțil după ce a ajuns de urgență la spital: „Totul se oprește...”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

Ce se întâmplă, de fapt, cu Cheloo? Adevărul despre incidentul de la Psihiatrie și boala secretă de care sufera

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Artistul a vorbit despre problemele cu care se confruntă

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro