Care este cea mai buna metoda de slabit? Afla de la doctorul Andrei Laslau!

Care este cea mai buna metoda de slabit? Afla de la doctorul Andrei Laslau!

Afla care este cea mai buna metoda de a scapa de kilogramele in plus. Uite care sunt recomandarile doctorului Andrei Laslau.


„O slabire de 5-6 kilograme pe luna este sanatoasa. Daca vrei sa slabesti rapid este important sa se restrictionez consumul de carbohidrati- paine, paste, cartofi, orez, fainoase, dulciuri patiserie, cofetarie, sucuri din fructe, fructe in exces si prea dulci”
, afirma dr. Laslau.

Intr-o dieta este esential sa se consume proteine de calitate, grasimi sanogene si putini cabohidrati, dar destepti alesi.

„Dimineata poti manca 1-2 oua fierte cu o bucatica de branza telemea sau cu o bucatica de cascaval si o salata. La pranz se poate consuma o bucata de carne sau de peste la cuptor cu legume si seara o bucata de peste daca nu s-a consumat la pranz sau o parte din micul dejun”
, conchide specialistul.

##VIDEO17439##



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Starea de sănătate a lui Cornel Păsat nu e cea mai bună. Cu ce probleme de sănătate se confruntă fostul coregraf! "Am...

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Adi Sînă, prima reacție de proporții după zvonurile că DIVORȚEAZĂ de Anca Serea! Mesajul care aruncă totul în aer

UPDATE Subiectele și baremul de corectare la Matematică, de la Evaluarea Națională 2026, au fost publicate

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro