Andreea Mantea, cu fixativul în mână și emoțiile la maximum, la proba „Hai că poți!”

Andreea Mantea, cu fixativul în mână și emoțiile la maximum, la proba „Hai că poți!”
Andreea Mantea, cu fixativul în mână și emoțiile la maximum, la proba „Hai că poți!”

Andreea Mantea și-a pus mâinile în cap când a auzit ce are de făcut pentru a trece testul „Hai că poți!”.

Octavian Strunilă, colegul ei de televiziune si prezentatorul emisiunii “Hai că poţi!”, i-a făcut recent o vizită chiar pe platourile de filmare de la „Casa Iubirii” pentru a-i lansa o provocare pe cât de neașteptată, pe atât de amuzantă. Știind-o foarte ambițioasă, prezentatorul emisiunii „Hai că poți!” a încercat marea cu degetul: în 30 de secunde, Andreea Mantea trebuia să fie gata de emisie!! Înarmat cu un cronometru în mână, amfitrionul show-ului „Hai că poți!” a stat lângă Andreea pe toată durata „probei”.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Mirela Vaida, despre momentul în care nu a mai fost mândră de ea. Ce s-a întâmplat cu una dintre cele mai îndrăgite vedete: "Primul lucru pe care am putut să-l fac, ca un fel de încrâncenare.”

Despărțirea este oficială, la Casa Regală! Nu s-a mai putut face nimic pentru a salva relația dintre cei doi

Durere uriașă în familia lui Dănuț, elevul de 14 ani care a murit după ce s-a prăbușit la ora de sport! Părinții lui au cedat când au primit vestea tragică: „Au plâns până și medicii”

Ce a scos acum la iveală fostul soț al Alinei Mădălina răstoarnă TOT CE SE ȘTIA despre tiktokeriță: "Asta ca să știți de ce mi-a dat statul mie fata. Dacă nu era..."

Beneficiază sau nu Adriana Bahmuțeanu de averea lui Silviu Prigoană? Vedeta a făcut declarații neașteptate: „Am donația aici pe telefon, ți-o arăt. Copiilor mei le rămâne ceva?”

N-o să-ți vină să crezi cine este noua concurentă din „Casa iubirii”! Este vorba des... Vezi mai mult

VIDEO 28 de elevi din Focșani și profesoarele lor, blocați în Dubai după închiderea spațiului aerian


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies