Andreea Bănică, dezvăluiri despre relația cu fiica ei: „E un copil independent, merge cu metroul singură la școală...” EXCLUSIV

Andreea Bănică, dezvăluiri despre relația cu fiica ei: „E un copil independent, merge cu metroul singură la școală...” EXCLUSIV

Andreea Bănică a vorbit deschis despre relația pe care o are cu fiica sa, Sofia.

Andreea Bănică este una dintre cele mai cunoscute și apreciate cântărețe din România, reușind să rămână în atenția publicului de mai bine de două decenii.

Artista este extrem de împlinită și în plan personal, întrucât are o relație încă din adolescență cu Lucian Mitrea, care a trecut testul timpului, din iubirea lor apărând cele două minunății care le fac zilnic viața mai frumoasă, Sofia și Noah Andrei.

Andreea Bănică a vorbit despre relația cu fiica sa, mărturisind că se străduiește să fie cât mai deschisă, întrucât la rândul ei, a primit libertate din partea părinților. Cântăreața recunoaște că temerile cu privire la eventualele pericole există, însă încearcă, pe cât posibil, să îi facă pe plac fiicei sale, care își dorește să facă anumite lucruri singură.

[Sursa foto: kfetele.ro]

Citeste si: Andreea Bănică, Monica Bârlădeanu, Alexandra Ungureanu și Diana Munteanu, apariții de senzație la un eveniment monden. Cum s-au îmbrăcat vedetele EXCLUSIV

„Mi-a fost greu să o las cu metroul...”

„Avem o relație frumoasă. Normal că mai intervin discuții între noi, însă încerc și eu și fac tot posibilu să fiu cât mai la modă, la curent cu tot ce se întâmplă, să o las să aibă o viață frumoasă și ușoară. Eu am avut foarte multă libertate de la tatăl meu, dar stăteam și la Eforie, sunt din generația aceea „cu cheia de gât”.

La ei nu este cazul, ei sunt cu cardurile, cu tablete, cu telefoane de ultimă generație și cam asta e. E un copil independent, merge cu metroul singură la școală, vine înapoi, îmi cere să facă lucruri singură și îmi este destul de greu să o las.

Mi-a fost greu să o las cu metroul, crede-mă, adică mi s-a părut wow, „te las cu metroul, dacă se întâmplă ceva, dacă pățești ceva, sunt atâția oameni care vor să-ți fure telefonul, nu știu...”, dar a insistat și am lăsat-o”, ne-a spus Andreea Bănică.

[Sursa foto: kfetele.ro]

Citeste si: Cum se menţine Andreea Bănică? Vedeta are 42 de ani şi o siluetă perfectă!

 

 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Andreea Bănică, declarație siropoasǎ la aniversarea a 18 ani de căsnicie! Ce a mărturisit vedeta

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

Ce se întâmplă, de fapt, cu Cheloo? Adevărul despre incidentul de la Psihiatrie și boala secretă de care sufera

Alertă în Grecia: un pește toxic se răspândește rapid în apele mării și poate mușca turiști. Medici avertizează: „Conține o toxină foarte periculoasă”

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro