Andreea Bănică, dezvăluiri despre divinitate. Motivul care a dus-o pe vedetă să se certe cu Dumnezeu: “Am suferit enorm. Am simțit că am rămas singură.”

Andreea Bănică, dezvăluiri despre divinitate. Motivul care a dus-o pe vedetă să se certe cu Dumnezeu: “Am suferit enorm. Am simțit că am rămas singură.”
Andreea Bănică, dezvăluiri despre divinitate. Motivul care a dus-o pe vedetă să se certe cu Dumnezeu: “Am suferit enorm. Am simțit că am rămas singură.”

Blondina a făcut dezvăluiri despre momentele neștiute din viața ei, dincolo de carieră. Cu sufletul pe tavă, aceasta a vorbit și despre relația cu divinitatea.

Andreea Bănică este una dintre cele mai cunoscute artiste din țară, cu o carieră longevivă în lumina reflectoarelor. Bucură de fiecare dată publicul atunci când își face apariția pe scenă și nu uită nici atribuțiile pe care le are pentru familia ei. Este încântată de tot ce are în prezent, însă nu uită nici de momentele grele pe care le-a traversat în viața ei, învățând lecții importante pe care să le ducă mai departe.

Momentul în care Andreea Bănică a fost certată cu divinitatea

Citește și: Ce a pățit Andreea Bănică, cu o zi înainte de a merge la schi? Artista a vorbit despre starea ei de sănătate. “Mă bag sub plapumă și ce-o vrea Dumnezeu.”

Andreea Bănică
Andreea Bănică[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Ce ar face Andreea Bănică dacă nu ar avea bani. Artista nu s-a ferit să spună cum și-ar fi câștigat existența dacă nu ar fi cântat: “Munca înnobilează omul și îl face mai deștept!”

Nu a avut o copilărie sau o adolecență ușoară, iar Andreea Bănică a suferit foarte mult în momentul în care și-a pierdut părinții. Extrem de furioasă de cele întâmplate, artista a povestit într-un interviu despre faptul că a refuzat să se mai roage la Dumnezeu după cele întâmplate.  „Eu, la un moment dat, am fost certată cu Dumnezeu. Exact în perioada în care i-am pierdut pe părinții mei.

Pentru că mi-a luat sprijinul. Chiar dacă eu cu tatăl meu am trăit destul de greu, adică în ultima perioadă a fost extrem de greu: cu bătăi crunte, cu plecat de acasă. Am suferit enorm. Am simțit că am rămas singură și atunci frica asta de a nu rămâne singură....L-am găsit vinovat pentru faptul că nu îi mai am pe ai mei. Foarte mulți ani n u m-am mai rugat.
Nu am mai vrut. Atât de înverșunată eram.”
, a declarat Andreea Bănică, acum ceva timp. Tot într-un interviu, artista a vorbit și despre trupa „Exotic” din care a făcut parte, spunând că nu ea a fost cea care a părăsit trupa, ci a fost exclusă. „Am dat drumul la televizor și am văzut știrile, că practic eu am părăsit trupa, cum am părăsit-o? Dar ce-am făcut? Și am început să plâng.
Am simțit că mi s-a făcut așa o nedreptate, înțelegi? Că eu am părăsit trupa, dar eu de fapt nu o părăsisem. Și în momentul ăla, plângând așa, mă uitam la Lucian. Aveam lacrimile șiroaie, n-am să uit câte zile oi avea Și zic, dar cu ce am greșit? Dar ce-am făcut? (n.r. Pe tine te-au exclus fără să te anunțe?) Da!”
, a povestit artista.

Andreea Bănică
Andreea Bănică[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Canibalul din Budapesta. Un infirmier a fost arestat după ce ar fi luat părți umane din spital și cimitire pentru a le mânca- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Andreea Bănică a ajuns pe mâinile medicilor, după ce starea ei de sănătate s-a agravat. Ce spune artista despre cum s-a manifestat gripa la ea. „Testul universal are o linie puțin vizibilă.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

EVALUARE NAȚIONALĂ 2026: Regulile pe care trebuie să le respecte elevii de clasa a VIII-a. Azi, 24 iunie, ei susțin proba scrisă la matematică

VIDEO Mii de credincioși participă la procesiunea „Calea Sfântului” în Suceava, în cinstea hramului Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro