„Am dureri foarte mari.” Nicoleta Dragne, probleme în cea de-a doua sarcină

 Nicoleta Dragne, probleme în cea de-a doua sarcină
Nicoleta Dragne, probleme în cea de-a doua sarcină

Nicoleta Dragne trăiește cea mai frumoasă perioadă a vieții sale, în curând devenind mamă pentru a doua oară.

Nicoleta Dragne trăiește în momentul actual cea mai frumoasă perioadă a vieții sale, iar în curând va deveni mamă pentru a doua oară. Fosta concurentă de la „Bravo, ai stil!” are deja un băiețel, pe care îl crește singură.

După ce s-a despărțit de fostul iubit, Nicoleta Dragne și-a crescut singură băiețelul, iar în momentul actual așteaptă cu nerăbdare să își cunoască al doilea copil. Cu toate acestea, sarcina nu este una deloc ușoară, deoarece are dureri foarte mari.

Citește și: Nicoleta Dragne, însărcinată pentru a doua oară

Nicoleta Dragne, probleme în cea de-a doua sarcină

Până în momentul în care va deveni mamă pentru a doua oară, ca în multe cazuri trăite de femeile însărcinate, vedeta se confruntă cu momente destul de dificile, deoarece are dureri mari.

Pe parcursul primei sarcini nu a avut asemenea probleme, doar în primele luni, după ce se confrunta cu stări de greață. Lucrurile nu mai stau la fel și în prezent, deoarece nopțile și diminețile au devenit un coșmar pentru ea.

Citește și: Nicoleta Dragne nu exclude o împăcare cu tatăl băiatului ei

 Nicoleta Dragne, probleme în cea de-a doua sarcină
Nicoleta Dragne, probleme în cea de-a doua sarcină[Sursa foto: Instagram]

Ce a declarat Nicoleta Dragne

Nicoleta Dragne a menționat că de ceva vreme nu a mai dormit o noapte legată, deoarece are dureri foarte mari de oase și mușchi, care sunt aproape insuportabile.

Pentru ea, nopțile și diminețile, atunci când trebuie să se dea jos din pat, sunt momentele în care trece prin dureri foarte mari, pe care nu le-a avut în sarcina cu primul ei copil.

Citește și: Este cod roșu de viscol! Rafale de peste 120 km/h și vizibilitate zero în zonele montane- kanald.ro

Citește și: „Mama a trebuit să dispară”. Planul diabolic pus la cale de tânăra din Sibiu pentru a scăpă de cea care i-a dat viață. INCREDIBIL de ce- stirilekanald.ro

Cu toate acestea, Nicoleta Dragne este fericită și se bucură că micuțul din burtică este bine, sănătos și că în scurt timp se va bucura de prezența lui în viața ei. Ea preconizează că va naște în februarie, anul viitor.

„Nu dorm, mă trezesc de 1000 de ori. Nu este neapărat ușoară (n.r. sarcina). Copilul este foarte bine, însă eu am niște dureri de... Ferească Dumnezeu.

Am niște dureri foarte mari, dar trebuie să le fac. Ziua nu prea le simt atât de tare pentru că sunt într-o continuă mișcare, în schimb seara, când mă pun în pat și noaptea, probabil de aceea nu pot să dorm, din cauza durerilor. Dimineața când mă trezesc îmi este extrem de greu. Mă dor oasele foarte tare, nu am mai pățit chestia asta. Nu am pățit-o în sarcina cu Vladi.
Se simte ca o febra musculară, dar o febră musculară severă. Pur și simplu nu poți să te miști de durere. În februarie nasc, pe la jumătatea lui februarie",
a spus Nicoleta Dragne la un post de televiziune.

 Nicoleta Dragne, probleme în cea de-a doua sarcină
Nicoleta Dragne, probleme în cea de-a doua sarcină[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Nicoletei Dragne nu îi este rușine cu trecutul ei! Ce a făcut în Anglia fosta concurentă de la „Bravo, ai stil! Celebrities”



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Nicoleta Dragne nu exclude o împăcare cu tatăl băiatului ei

Trendul anului 2026: cum să-ți porți părul ca să fii la modă

Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile

CINE ESTE PERSOANA care face dezvăluiri sfâșietoare despre Ion Drăgan? Au vorbit cu puțin timp înainte ca artistul să moară... iar acum rupe tăcerea: "Mi-a mărturisit că...". Ca să nu existe loc de interpretări, momentul CONVERSAȚIEI a fost făcut public

„S-a întâmplat în urmă cu un an și jumătate.” Cristina Joia a divorțat în secret

Andreea Mantea anunță numele primului finalist din „Casa iubirii”! Aflați cine va intra în marea finală în ediția de duminică, 28 decembrie, difuzată de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

Crimă șocantă de Crăciun! Un bărbat de 36 de ani, ucis într-un scandal cu peste 20 de persoane. Victima a fost lovită în zona capului de 4 persoane, inclusiv un minor de 14 ani, pe care nu îi cunoștea


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies