Câștigătoarea emisiunii de la Kanal D vorbește despre concurentele care se luptă pentru titlul de cea mai stilată femeie din România!
Alexandra Ungureanu a făcut senzație în ediția trecută a emisiunii fenomen de la Kanal D, câștigând bineînțeles și titlul de cea mai stilată femeie din România. Acum, aceasta își aduce aminte cu bucurie de momentele în care se afla în fața juraților, fapt care a dus-o cu gândul și la actualele concurente de la „Bravo, ai stil! Celebrities”.
Tânăra recunoaște că e mult mai diferită, comparativ cu anul în care ea se prezenta în fața celor trei jurați.
Alexandra Ungureanu privește cu nostalgie emisiunea de acum
Cântăreața a luat marele premiu în sezonul anterior, asta după multe eforturi de a dovedi tuturor potențialul stilistic pe care îl are într-un mod diplomat, la fel cum îi este și caracterul.
Aceasta spune că Mădălina Pamfile este cea care i-a atras atenția și asta datorită atitudinii sale, dar și a ținutelor pe care le prezintă: „Cel mai mult mi-a plăcut până acum, din
Pe de altă parte, Alexandrei i-a atras atenția și prezența Roxanei Erdei, cunoscută drept Rux, despre care remarcă faptul că nu e la fel ca în mediul online. Ea spune că bruneta promovează totuși un gen pe care nu îl poate înțelege.
„Rux se detașează clar de restul ca apariție, dar are un gen pe care, totuși, nu-l înțeleg. E introvertită, destul de diferită de personajul pe care l-a creat în mediul online, din câte am înțeles. Vine cu chestii destul de îndrăznețe. Problema e că nu le duce până la capăt”, a mai remarcat câștigătoarea „Bravo, ai stil” despre Rux.
Citeste si: Bianca Comănici poartă un inel de logodnă! Fanii brunetei au rămas de-a dreptul surprinși
Alexandra Ungureanu s-ar înțelege totuși cu cineva din actualul concurs
Întrebată fiind cu ce concurentă este de părere că s-ar înțelege de minune dacă ar concura acum, în acest sezon, Alexandra Ungureanu a răspuns, fără să stea pe gânduri și foarte direct: Anda Adam. Ea mărturisește că sunt colege de breaslă și că fac parte din aceeași generație, iar acești factori le-ar putea ajuta să construiască o bună relație de prietenie.
„Cu Anda cred că aș rezona. Suntem colege de breaslă, cumva din aceeași generație. Cred că m-aș înțelege cu toate. Depinde de context, de situațiile care s-ar crea. N-ai de unde să știi până nu ești acolo', a completat artista.