Alexandra din Casa Iubirii, deschisă spre Gagea și Patrick. Pentru cine are bruneta mai multă simpatie. „Ai fost și ești o prioritate.”

Alexandra din Casa Iubirii, deschisă spre Gagea și Patrick. Pentru cine are bruneta mai multă simpatie. „Ai fost și ești o prioritate.”

Alexandra simte să meargă mai departe cu Gagea și Patrick, iar cei trei au avut o discuție cu privire la ce își dorește fiecare.

Alexandra din Casa Iubirii a avut o discuție cu Patrick și Gagea, iar tânăra a recunoscut că chiar dacă îi face plăcere să discute cu Patrick, Gagea în continuare rămâne o prioritate. Cu toate acestea, nu vrea să se oprească din nicio direcție și dorește să se îndrepte spre amândoi. Julia a ținut și ea să spună că de când e Patrick în ecuație, Alexandra zâmbește mai des.

Patrick: Tu, Alexandra, ai ceva de spus?

Alexandra: Repet, îmi fac plăcere discuțiile cu Patrick, doar că nu știm exact în ce direcție. Înainte de toate, eu vreau să văd că faci ceva. Eu nu am pus punct la nimic cu tine, în același timp, nici cu Patrick.

Dar tu, nu vreau să pară greșit, ai fost și ești o prioritate.

Patrick: De care suntem toți conștienți. Până și eu. Dar eu vreau să te mai întreb ceva. Bogdan nu mai e în ecuația asta? Pentru că el este unul dintre băieții care au spus că vor să te cunoască tare.

Alexandra: Ok. Bogdan e, dar nu în direcția aia.

Julia: De când e Patrick în ecuație, zâmbește mai mereu.

Patrick (râzând): Și eu sunt mai bine.

Unde a dispărut Bogdan din preferințele Alexandrei

Citește și: Băieții din „Casa Iubirii” observă cum Gagea pierde teren în fața Alexandrei. Ce spune tânăra despre Patrick. „E foarte tare că alți concurenți văd calități în ea.”

Robi, Gagea și Patrick [Sursa foto: Captură Video]

Citește și: Discuția aprinsă dintre Antoni și Rebecca! Concurentul s-a săturat de reproșuri și este pe cale să explodeze: „Am nervii foarte jos în momentul ăsta. Nu vreau să ajungă la pământ.”

Fetele și Robi și-au amintit că și Bogdan se afla printre numele preferințelor Alexandrei la început, însă tânăra spune că nu spre acea direcție. Gagea a ținut și el să spună că a simțit o afinitate spre Patrick a tinerei încă de la început, iar Bogdan a confirmat și el și a spus că Patrick a fost menționat de când a intrat în casă.

Bogdan: Dacă ne amintim, numele lui Patrick a fost încă de la început.

Gagea: Că îl simpatizează.

Alexandra: Da, am spus asta.

Citește și: ȘOC în „Casa iubirii”! Ahmed și Andra s-au... Vezi mai mult- kanald.ro

Citește și: De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani- stirilekanald.ro

Robi: Nu ți-ai adus aminte inițial, ți-ai revenit pe parcurs.

Gagea: Acolo ai lăsat ceva de înțeles sincer, dar...

Robi: Inițial nu ți-ai adus aminte ce nume ai spus.

Alexandra: Da, știu, pentru că am fost bulversată și nu mai știam exact sub ce formă am spus-o.

Robi: Poți să te duci cu gândul că știa că nu o vei putea recuceri și îi vei lăsa drum spre Patrick?

Patrick, Alexandra și Gagea [Sursa foto: Captură Video]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Gagea, deranjat de gestul pe care l-a făcut Alexandra atunci când l-a luat pe Bogdan de mână. „Ai impresia că Bogdan nu are șanse în fața nimănui?”

Momente nevăzute la întâlnirea Mirabelei Grădinaru cu Olena Zelenska. Gesturile celor două le dezvăluie relația specială

Apar detalii neașteptate în crima din Bihor. Avocatul familiei fetei ucise vorbește despre posibila implicare a altor persoane: „Nu o să spun cu nume și prenume”

Fratele violonistei ucise în accidentul de la Strășeni ÎȘI STRIGĂ DUREREA! Inculpatul A FOST MUTAT ÎN AREST LA DOMICILIU după 4 luni de detenție: "A spus la judecată: «Le-am dat bani, ce mai vor de la mine?» A doua zi ne-a..."

Care a fost cel mai mare regret al actorului Ioan Isaiu, care a decedat fulgerător la vârsta de 56 de ani

Reacție neașteptată în cazul dispariției lui Alexandru. O femeie susține că a rămas șocată după întâlnirea cu mama băiatului

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro