A murit înainte de Crăciun! Vestea tragică a picat ca un trăsnet

A murit înainte de Crăciun! Vestea tragică a picat ca un trăsnet

Vestea tristă a fost primită de colegi și prieteni vineri seară. Renumitul chirurg a lucrat foarte mulți ani în cadrul Spitalului Universitar din București.

 

„După o lungă și grea suferință, azi ne-a părăsit Dr. Gheorghe Serafim- medic chirurg, Spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti. Dumnezeu sa-l odihnească în pace!”, a scris pe rețelele de socializare un apropiat.

Dr. Gheorghe Serafim a fost medic specialist în chirurgie generală.

Vezi mai multe pe Evz. 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Horoscop zilnic: Horoscopul zilei pentru SÂMBĂTĂ 22 DECEMBRIE 2018. Ultima Lună plină 2018 e azi! Superluna plină albastră în Rac!

Ce trebuie să faci neapărat în 2025, în funcție de zodie! Mai ai doar câteva zile la dispoziție

Ce a apărut în locul in care Mălina Guler și-a dat ultima suflare. Ipoteze șocante circulă pe internet: „Ar fi căzut 15-20 de persoane din acel bloc… au mai murit 3”

Edi, primele declarații după ce a fost eliminat din „Casa Iubirii”! CE A PUTUT să spună fostul concurent despre Moldo și Dorobanțu abia după ce a plecat acasă: „O să rămân în relații bune cu amândoi probabil. Nu am rămas certat cu nimeni”

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

EXCLUSIV INTERVIU Alina Sorescu, pregătită să o ia de la zero în 2026! Artista ne-a dezvăluit unde își va petrece sărbătorile!

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul