Viorel al Vulpiței, antrenat de Ana Otvoș de la Exatlon! E de neimaginat ce s-a întâmplat la sală!

Viorel al Vulpiței, antrenat de Ana Otvoș de la Exatlon! E de neimaginat ce s-a întâmplat la sală!
Viorel al Vulpiței, antrenat de Ana Otvoș de la Exatlon! E de neimaginat ce s-a întâmplat la sală!

Viorel, soțul Vulpiței, și-a luat instructor personal în persoana războinicei Ana Otvoș de la Exatlon.

Viorel al Vulpiței vrea s-a făcut băiat rău și vrea dă semne că vrea să se transforme din mielușel în războinic. Și ce profesor mai bun ar putea avea pentru asta decât o fostă războinică de la Exatlon.

Citeste si: Viorel a devenit rău. Vulpița a avut parte de șocul vieții

Citeste si: Vulpița i-a dat K.O. lui Viorel. Camerele TV au distrus tot. Sunt cele mai dure scene

Citeste si: Vulpița și Viorel și-au uitat umila casă din Vaslui. Au primit un apartament în București!

Ana Otvoș, fostă semifinalistă al reality-show-ului sportiv, l-a primit la sală pe soțul încornorat al Vulpiței și i-a arătat cum să se descarce de nervii acumulați din cauza parteneri sale de viață.

Sportiva l-a învățat pe Viorel să lovească cu putere în sacul de box pentru a se elibera de energie.

Ana Otvoș s-a dovedit o profesoară bună pentru vasluian care după câteva minute a învățat să țină garda și să lovească în așa fel încât să nu-și rupă mâna. Echipat cu o pereche de mânuși specifice MMA, Viorel le-a făcut o adevărată demonstrație de forță rivalilor lui la inima Vulpiței, care acum probabil că tremură de frică atunci când în văd prin sat.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Imagini cu Irinel Columbeanu cum nu s-au mai văzut până acum. Fostul afacerist a ales botezul? „Mi se pare monumental.”

Fosta iubită a lui Liviu Dragnea, din nou în vizorul presei! Ce a făcut Irina Tănase...

Ce se întâmplă cu Dan Petrescu, după ce s-a aflat că se confuntă cu probleme de sănătate! Daniel Pancu, dezvăluiri neașteptate după revederea cu antrenorul: „Am fost surprins…”

Horoscop 16 decembrie 2025: Amintirile care credeau că au fost îngropate ies la suprafață cu o tărie care le taie respirația. Acești nativi simt cum fiecare emoție neînchisă revine, zguduindu-le liniștea, iar DECIZIA DE AZI le poate aduc pace sau lacrimi

Monica Dascălu, despre singurătatea de sărbători. Ce spune prezentatoarea de știri și cum putem să scăpăm de acest sentiment: “Nu poți să faci față unei mulțumi, nu poți să-ți faci față ție.”

Surpriză de proporții în “Casa iubirii”. Cine a fost desemnat favoritul săptămânii în gala de duminică: „E o glumă?”

VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies