Saveta Bogdan a vorbit cu sinceritate despre partenerii mai tineri decât femeile. Artista a luat aminte și despre relația Marcelei Fota.
Saveta Bogdan este mereu sinceră cu o mulțime de aspecte din viața ei, iar atunci când este întrebată despre anumite situații, nu ezită să vorbească despre ele. A fost nevoită să treacă și ea prin multe obstacole ale vieții, însă a găsit mereu puterea de a merge mai departe, indiferent de ce s-a întâmplat.
Ce spune Saveta Bogdan despre relația Marcelei Fota cu un partener mai tânăr
Invitată recent în cadrul emisiunii" Online Story" by Cornelia Ionescu, Saveta Bogdan a vorbit despre Marcela Fota, dar și despre relațiile cu un partener mai tânăr, făcând referire
Cornelia Ionescu: Ați văzut că e moda acum ca partenerii să fie mai tineri?
Saveta Bogdan: Da, este o modă acum. Pe mine nu mă interesează, pentru că nu țin mult chestiile astea, că ei, până la urmă, tot babă te fac. Poate să fie, dar nu ține mult. Dragostea e până la amiază, până trece prin stomac. Când a trecut prin stomac, s-a săturat omul sau ți-a luat toate relațiile pe care le aveai tu și el a vrut să iasă ceva, să facă ceva în viață. Ce-o fi: „Trăiesc și eu cu baba asta ca să-mi fac treaba”? Nu, nu am încredere în astea, că e mai tânăr, că mă iubește. Nici vorbă de așa ceva. Are el un interes, ceva. Nu se poate.
Cornelia Ionescu: Este posibil, dar să știți că am văzut și relații care au fost de scurtă durată. De exemplu, Marcela Fota a fost cu un băiat mai tânăr și s-au despărțit. A fost doar un pansament, așa spunea.
Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro
Saveta Bogdan: Marcela Fota e o fată extraordinară, o fată bună, are un suflet curat. I-a murit bărbatul. Era normal să facă și ea o combinație cu cineva, dar dacă e să fie, este, dar dacă nu e, nu e. Toată lumea care pornește o relație cu unul mai tânăr cu 20 de ani sau cu 30 de ani știe că nu țin mult chestiile astea.
Cornelia Ionescu: În alte țări am văzut că merg lucrurile astea, iar Marcela este foarte frumoasă.
Saveta Bogdan: Foarte frumoasă și arată bine Marcela, e și o mare cântăreață. O iubesc pe Marcela. Chiar țin la ea. Foarte frumoasă femeie și cu capul pe umeri, are un băiețel. E fericită. Cine-i vinovat că acum a murit ăla? (n.r. fostul soț) Atâtea zile a avut el. Eu am spus și repet, un om trăiește atât cât e mosorul. Când mosorul s-a terminat, ultima zi, gata. Asta ești!