VIDEO Roberta, acuzații dure la adresa lui Giuly și a lui Robert: „Robert a adus-o pe Giuly la hotel în ultimul hal, de nu se ținea pe picioare.”

VIDEO Roberta, acuzații dure la adresa lui Giuly și a lui Robert: „Robert a adus-o pe Giuly la hotel în ultimul hal, de nu se ținea pe picioare.”
VIDEO Roberta, acuzații dure la adresa lui Giuly și a lui Robert: „Robert a adus-o pe Giuly la hotel în ultimul hal, de nu se ținea pe picioare.”

Robert a răbufnit în Casa Iubirii.

Ultima ediție a emisiunii „Casa Iubirii”, difuzată pe Kanal D, îi aduce în prim-plan pe Robert, Giuly și Roberta. Cea din urmă le aduce acuzații grave celor doi parteneri.

Ce a spus Roberta despre Giuly?

Citește și: VIDEO Robi, hotărât să încerce să o cucerească pe Teodora! „Singura fată care îmi place mult ești tu, Teodora. Poate să intre oricine acum, îmi place Teodora.”

Roberta, acuzații dure la adresa lui Giuly și a lui Robert
Roberta, acuzații dure la adresa lui Giuly și a lui Robert[Sursa foto: Captură YouTube]

Citește și: VIDEO Patrick este deranjat de ținuta Biancăi! Concurentul îi atrage atenția: „Ținuta m-a deranjat. Sunteți femei frumoase, vreți să vă puneți în valoare, vreți să fiți sexy.”

Concurenta susține că Robert și-ar fi adus partenera la hotel într-o stare care nu îi făcea cinste.

Roberta: Când Robert cu Giuly au avut un date, Robert a adus-o pe Giuly la hotel în ultimul hal, de nu se ținea pe picioare.

Eu cu Alexandra am văzut-o și i-am spus să doarmă, pentru că ea făcea ca toate alea și voia să plece de la hotel. Mie nu mi se pare respectuos ca un bărbat care spune că iubește să o aducă pe iubita lui în halul ăla la hotel.

Giuly: Doamne, deci nu pot să cred!

Roberta: Știai oricum că asta este.

Eu mi-am schimbat părerea despre Robert în momentul ăla.

Robert: Aici nu se mai poate. Câtă invidie este aici, nu se mai poate!

Roberta: Robert, mie nu mi se pare normal ca un bărbat să își aducă iubita în halul ăsta.

Giuly: Dar nu e adevărat.

Robert: Extraordinar!

Roberta: Ca să se înțeleagă de ce eu nu te susțin, Robert, că nu o să fac asta doar să fiu susținută în online.”, a fost o parte din dialogul purtat în Casa Iubirii.

Robert a răbufnit!

Roberta, acuzații dure la adresa lui Giuly și a lui Robert
Roberta, acuzații dure la adresa lui Giuly și a lui Robert[Sursa foto: Captură YouTube]

La auzul acestor vorbe, Robert nu s-a mai controlat și a răbufnit.

 

Robert: Roberta, jalnic! Jalnic, Roberta!

Andreea Mantea: Roberta, ai vreo dovadă?

Roberta: Alexandra și mesajele cu ea în care mi-a spus că nu știe ce să facă, iar eu m-am dus și am văzut-o.

Citește și: O nouă concurentă intră în „Casa iubirii”! Aflați cum vor reacționa concurenții în ediția de marți, 17 februarie, difuzată de la 10:00 și 16:30, la Kanal D- kanald.ro

Citește și: VIDEO Român arestat în Italia după ce a încercat să răpească o fetiță de un an și jumătate! Micuța a fost grav rănită- stirilekanald.ro

Andreea Mantea: Alexandra, i-ai dat mesaj în care i-ai spus că nu știi ce să faci?

Alexandra: Nu, eu eram la hotel și ea a venit. Mi s-a părut că e ceva neclar. După care, Roberta a venit să ia ceva de la mine și a văzut și ea. Am stat puțin la mine, după care noi am plecat la mall.

Giuly: Stați să vă spun, doamna Andreea, pentru că mie nu îmi este rușine să spun. Am fost la penultimul date privat pe care noi l-am avut. Înainte de a pleca de la date-ul respectiv am servit un pahar de apă și eu nu mâncasem și am avut o stare mai bună.

Roberta: Mie când mi-a deschis ușa, Giuly de abia se ținea pe picioare și nici nu mă vedea bine. Eu spun sincer. Nu mint cu nimic, ăsta este adevărul.

Giuly: Dacă pe tine te face fericită ceea ce faci acum...

Roberta: Dar nu mă face fericită.

Robert: Băi, câtă răutate și invidie de n-am mai văzut! Cum de dai tu în mine că ai văzut-o tu pe Giuly așa? Care e tupeul tău? Asta este denigrare pur și simplu. Sunteți invidioși.”, au mai spus concurenții.  



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

VIDEO Rebecca, mărturisiri despre videoclipul în care a apărut în compania unui băiat din afara emisiunii: „Trebuia să rămână între noi.”

Meghan Markle, gestul care ar putea să o rupă definitiv de Casa Regală! Prințul Harry s-ar putea opune!

EXCLUSIV | O româncă celebră, legătură periculoasă cu Jeffrey Epstein! În 2003, pedofilul american i-a plătit mamei ei o călătorie de peste o mie de dolari

DETALII OMISE despre crima din Floreşti ies la iveală și șochează publicul. Cine este cel care l-a ucis pe Gheorghe Chindriș și CE A FĂCUT IMEDIAT DUPĂ TRAGEDIE e de neimaginat: "A intrat în..."

(P) Cum repari cele mai comune probleme la căzile cu hidromasaj

Mesajul neașteptat transmis de Magdalena după eliminarea din „Casa iubirii”: „Nu ați... Vezi mai mult

Trump reia amenințările la adresa Iranului: Vom trece la "faza a doua", care va fi "foarte dură"


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies