VIDEO Lia, noua concurentă din Casa Iubirii, l-a chemat pe Moldo în Camera Roșie. „Dacă mă atașez de o persoană, sunt foarte loială, sunt sinceră.”

VIDEO Lia, noua concurentă din Casa Iubirii, l-a chemat pe Moldo în Camera Roșie. „Dacă mă atașez de o persoană, sunt foarte loială, sunt sinceră.”

Lia și Moldo au ajuns în Camera Roșie, iar tânărul încearcă să afle cum este noua concurentă.

O nouă concurentă a intrat în Casa Iubirii. Este vorba de Lia, care a început să intre în atenția concurenților, pentru a o cunoaște mai bine. Tânăra are 24 de ani, este din Petroșani, dar s-a născut în Republica Moldova, iar acum a venit în această emisiune pentru a-și găsi o relație serioasă. A ajuns în Camera Roșie, iar cel pe care l-a chemat a fost Moldo, fiind interesat de felul cum este ea.

Moldo: Cum ești tu ca persoană?

Lia: Ce mă definește este seriozitatea, după, pot să zic că simțul umorului e pe ultimul plan la mine. Să fie o persoană cu simțul umorului pe primul plan, cumva să ne echilibrăm. Asta, seriozitatea.

Apoi, dacă mă atașez de o persoană, sunt foarte loială, sunt sinceră.

Moldo: Ok. Nu ești impulsivă?

Lia: Nu.

Moldo: Ești calmă?

Lia: Da.

Moldo: Crezi că o să te cerți cu fetele? Ai vreo părere negativă despre vreo fată din casă?

Lia: Nu.

Moldo: Dar de vreun băiat? Poate nu ți-a plăcut de fata aia sau de băiatul ăla.

Lia: Dar și eu văd că sunt fete răutăcioase.

Moldo: În casă te referi?

Lia: Da. Când vine vorba de ceartă, da.

Lia, despre ce anume nu i-a plăcut la comportamentul anumitor fete din casă

Citește și: VIDEO Iasmina își dorește să plece din emisiune. Tânăra argumentează motivul pentru care vrea acasă: “Vă rog din inima mea să mă votați în Gală. Mi se pare prea josnic, nu mai vreau să mă cobor atât.”

Lia și Moldo [Sursa foto: Captură VIDEO]

Citește și: VIDEO Iasmina nu suportă că Moldo se lua de ea când făcea ceva greșit, din punctul lui de vedere, dar Patriciei nu îi atrage deloc atenția! "Lasă victimizarea..."

Citește și: Andreea Mantea îi avertizează pe concurenți: „V-am spus încă de ieri”. Aflați ce se va întâmpla în gala din „Casa iubirii” în episodul de duminică, 22 martie, de la orele 16:00 și 19:00, la Kanal D- kanald.ro

Citește și: Rusia ar fi vrut să orchestreze o tentativă de asasinat asupra lui Viktor Orban pentru a-l ajuta să câștige alegerile- stirilekanald.ro

Lia a vorbit despre ce calități are ea, dar și dacă ar exista situații care nu i-au plăcut în casă, menționând că unele certuri dintre concurente nu au făcut-o să se simtă tocmai bine. Mărturisește că orice poate să se rezolve discutând calm, iar ea nu e adepta unui astfel de discurs.

Moldo: Dă-mi un exemplu de moment în c are o fată a fost răutăcioasă.

Lia: Când vorbești cu un ton ridicat, când țipi la cineva. Poți să rezolvi orice situație vorbind calm. Nu că nu mă cert cu nimeni sau nu am momente în care să țip, dar nu așa.

Moldo: Și crezi că au fost momente în care au fost puțin mai impulsive, nu?

Lia: Da.

Moldo: Mi-a părut bine, Lia.

Lia și Moldo [Sursa foto: Captură VIDEO]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

VIDEO Se repetă istoria în cazul lui Moldo și o acuză pe Veronica că ar face același lucru? Iasmina îi sare în apărare concurentei! "Concluzia asta mi-am tras-o, pentru că văd cum judecă toată lumea!"

Despărțirea este oficială, la Casa Regală! Nu s-a mai putut face nimic pentru a salva relația dintre cei doi

Elena Gheorghe a anunțat despărțirea în lacrimi! Artista trece prin momente dificile: „Astăzi ne luăm rămas-bun”

DESCOPERIRILE din expertiza medico-legală zguduie cazul Ludmiei Vartic și aruncă o lumină dureroasă asupra morții educatoarei din Hîncești: "A consumat cinci tipuri de..." 

Codruța Filip a vorbit despre momentul în care a plecat de acasă. Artista își amintește și acum perioada pe care a trăit-o la 14 ani: “Ieșeam doar cu bilet de voie.”

Horoscop marți, 24 martie 2026: Semnul zodiacal care are nevoie de prieteni pentru că trece printr-un moment de cumpănă

Vladimir Plahotniuc, arest preventiv prelungit cu 30 de zile! Ce acuzații grave i se aduc


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro