VIDEO Criss a fost pusă la zid de Dorobanțu! Concurentul a declarat că e falsă! "Eu am spus că ești falsă cu supărările astea, dar lasă-l pe băiatul ăsta în pace, nu vezi că suferă?"

VIDEO Criss a fost pusă la zid de Dorobanțu! Concurentul a declarat că e falsă!
VIDEO Criss a fost pusă la zid de Dorobanțu! Concurentul a declarat că e falsă! "Eu am spus că ești falsă cu supărările astea, dar lasă-l pe băiatul ăsta în pace, nu vezi că suferă?"

Se pare că modul în care Criss a gestionat situația cu Daniel, a trezit multe reacții negative din partea colegilor din emisiune.

Dorobanțu este foarte înverșunat pe comportamentul lui Criss, dat fiind faptul că acesta o consideră falsă, tocmai pentru reacțiile și supărările nefondate, din punctul său de vedere, în legătură cu Daniel.

Criss a fost pusă la zid de Dorobanțu

Citește și: Fostul concurent din Casa Iubirii, Radu Nițu, înverșunat în privința operațiilor estetice la care apelează multe femei în zilele noastre! "De ce nu se consideră a fi în regulă să ai nasul mare ca femeie?"

dorobantu
VIDEO Criss a fost pusă la zid de Dorobanțu![Sursa foto: Captură YouTube]

Citește și: VIDEO Moldo, extrem de dezamăgit de faptele Iasminei! Concurenta își cere iertare față de el: "Ieri am plecat de aici foarte dezamăgit!"

Dorobanțu: Se deviază de la faptul că tu nu l-ai chemat în camera roșie pe Daniel și vreau să-mi dau o părere. Daniel îmi permiți? Patricia, în primul rând, felicitări pentru că ai vrut să empatizezi cu Daniel și că l-ai simțit supărat și referitor la spusele lui Criss, eu nu cred…

Daniel: Eu eram bucuros dacă m-ar fi chemat oricare, nu doar Patricia sau Criss sau oricare fată…

Dorobanțu: Criss a spus că nu te-a chemat, pentru că a fost supărată pe tine. Nu cred nici 1% în supărările ei, dacă îi păsa de tine, efectiv te chema în camera roșie și cred că Patricia a spus un cuvânt greșit. Nu trebuia să zică că ești mahalagioaică, trebuia să zică că nu știi să respecți.

Criss: Ba cred că am respectat-o foarte mult.

Patricia: Da, probabil am avut o exprimare greșită.

Dorobanțu: Eu zic așa în general, nu prea știi tu să respecți!

Criss: Știu să respect și cred că toată lumea care a meritat respectul din partea mea și nu numai persoanele care l-au meritat și cele care nu l-au meritat, l-au primit.

Dorobanțu: Ok, și dacă mai zici mie ”ăsta”, o să-ți fac program.

Criss: Iți zic cum vreau eu.

Dorobanțu: Ok… eu ți-am zis.

Criss: Și te rog să nu mai folosești replicile altor persoane, că nu-ți stă bine. (…) Că îmi faci tu program mie, n-ai cum să-mi faci tu mie program niciodată.

Dorobanțu: Bine, o să vezi!

Criss: Eu cred că tu încerci să-l influențezi pe Daniel, pentru că ești foarte apropiat de el. Ești singurul care spune lucrul ăsta, că mie nu mi-a păsat nici măcar 1% de Daniel și că deranjurile mele sunt false. Nu, nu au fost false, cred că s-a văzut foarte clar că am discutat atâta timp pe chestia asta și că ieri m-am consumat să le explic și fetelor ce mă deranjează, de fapt, și în niciun caz nu e cum spui tu.

Dorobanțu: Ești falsă! Ai fost falsă cu Daniel, e părerea mea! Daniel, te rog frumos să-i spui lui Criss, când vii să mă întrebi ceva de ea, ce-ți spun?

Citește și: Rezumat episodul 101 „O dragoste”, difuzat luni, 27 iulie 2026, la Kanal D: Ișil îi întinde o capcană Nursemei, iar aceasta este îndepărtată de familie- kanald.ro

Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro

Daniel: Dorobanțu zice că nu vrea să-și dea cu părerea, nu vrea să mă influențeze cu absolut nimic.

Dorobanțu: Și să faci ce simți tot timpul, îți zic așa?

Daniel: Exact!

Moldo: Cred că și în momentul de față și ieri, Criss mereu a spus că pe Daniel nu l-a văzut într-un sens amoros și nu-l vede într-un sens amoros, nu a spus că “Eu vreau cu Daniel să fiu într-o relație.”, mereu i-a spus și a încercat să explice “Nu-ți promit, dar poate pe viitor o să fie ceva, poate o să fie ceva.”, nu l-a mințit cu nimic, i-a spus.

Dorobanțu: N-am zis că l-a mințit!

Criss: Fals însemna să spun că-l plac, să spun că-l văd în sens amoros, să încep ceva cu el și după aia să se termine.

Dorobanțu: Eu am spus că ești falsă cu supărările astea, dar lasă-l pe băiatul ăsta în pace, nu vezi că suferă?

concurentul
VIDEO Criss a fost pusă la zid de Dorobanțu![Sursa foto: Captură YouTube]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

VIDEO Moldo, extrem de dezamăgit de faptele Iasminei! Concurenta își cere iertare față de el: "Ieri am plecat de aici foarte dezamăgit!"

Principesa Margareta a fost exemplu de rafinament și eleganță. Detaliile apariției impecabile din Spania

Andreea Ibacka a izbucnit în plâns! Ce a emoționat-o până la lacrimi pe vedetă: „Nu-mi mai e rușine să fiu vulnerabilă”

România va participa la Eurovision Song Contest 2027. CE S-A ÎNTÂMPLAT în momentul în care s-a luat decizia și CUM S-A VOTAT revenirea în concurs: "Reprezintă un proiect strategic de..."

Cum arăta Simge Selçuk, actrița care joacă rolul Nebahat în serialul Totul pentru familia mea înainte de a recurge la operațiile estetice! Iată ce aspect fizic uluitor avea aceasta la 19 ani: „Tinerețe rebelă”

Eliminare plină de lacrimi în „Casa iubirii”: „Îmi pare rău că nu am reușit...”. Aflați cine va pleca acasă în ediția de duminică, 19 iulie, de la orele 16:00 și 19:00, doar la Kanal D

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro