VIDEO Care ar putea fi tentațiile lui Tavi Clonda în show-ul de televiziune Tempting Fortune România. Gabriela Cristea vorbește despre ele. „Nu e genul care să se certe.”

VIDEO Care ar putea fi tentațiile lui Tavi Clonda în show-ul de televiziune Tempting Fortune România. Gabriela Cristea vorbește despre ele. „Nu e genul care să se certe.”
VIDEO Care ar putea fi tentațiile lui Tavi Clonda în show-ul de televiziune Tempting Fortune România. Gabriela Cristea vorbește despre ele. „Nu e genul care să se certe.”

Gabriela Cristea a vorbit despre plecarea soțului în show-ul de televiziune și ce tentații ar putea să apară în cazul lui.

Tavi Clonda a plecat într-o nouă experiență, în show-ul de televiziune Tempting Fortune România, iar în momentul în care a ales să facă acest pas, a postat și un videoclip emoționant pe rețelele de socializare, în care a dăruit fiicelor și Gabrielei Cristea ceva care să le aline dorul de el. Acesta le-a realizat lănțișoare personalizate, sub formă de inimă, cu mesaj și fotografiile lor, iar artistul le-a mărturisit că se va gândi întotdeauna la ele, fiindu-le aproape prin cadoul oferit.

Care ar putea fi tentațiile lui Tavi Clonda în emisiunea Tempting Fortune România?

Citește și: Cum și-a surprins Gabriela Cristea cele două fiice? Vedeta TV a rămas fără cuvinte. „S-a lăsat cu mare supărare.”

Gabriela Cristea
Gabriela Cristea[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Ce cadou le-a oferit Tavi Clonda fiicelor, înainte să plece de acasă la filmări. “Vă dau ceva să țineți minte că sunt mereu cu voi și să purtați.”

Gabriela Cristea, invitată în cadrul unui interviu pentru WOWnews, realizat de Cornelia Ionescu, a vorbit despre această experiență în care a plecat soțul ei, dar și la ce anume s-ar putea să-i stea gândul în timpul competiției. Când Tavi Clonda  le-a lăsat acasă, vedeta TV era destul de bolnavă, deoarece a avut un început de pneumonie. În acele momente, soțul ei a vrut să renunțe în a mai pleca la emisiune. 

„Vorbeam despre tentație puțin mai devreme, cred că tentațiile lui vor fi mai degrabă legate de dorul de fete, de dorul de mine, de teama faptului ca să fim bine. De exemplu, el când a plecat, eu eram foarte bolnavă. Am avut niște probleme de sănătate, am făcut un început de pneumonie, care s-a complicat un pic. El când a plecat, practic m-a lăsat bolnavă și a zis că „nu mai plec.”
„Nici să nu te gândești.” Eram destul de rău cu sănătatea și starea de spirit. Am avut-o pe soacra mea, am avut un pic de ajutor. Poate doar asta să îl întoarcă un pic din drum. Sunt convinsă că o să-l placă cei alături de care o să meargă în expediția asta, încercarea asta, în aventură. Nu e genul care să se certe. Dacă o face, înseamnă că cineva chiar l-a călcat pe toate bătăturile și pe alea pe care nu le avea.
Eu mă cert cu el, el nu se ceartă cu mine. Eu sunt mai colerică un pic, iar el e mai temperat și mai așezat. „O să facem, o să fie bine.” Eu sunt convinsă că o să-i ajute pe mulți de acolo, ca și susținere, ca și moral. E un fel de tată al răniților: „hai să te ajut, hai să facem hai să mergem.”,
a povestit Gabriela Cristea.

Citește și: Anunț de ultim moment despre bursele de merit ale elevilor. Care sunt condițiile de acordare și ce valoare vor avea acestea- kanald.ro

Citește și: Mama lui Sergiu Țârnă, sfâșiată de durere după moartea tânărului. Mesajul dureros transmis polițistului criminal: ”Mi-au rupt sufletul”- stirilekanald.ro

Gabriela Cristea
Gabriela Cristea[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce cadou le-a oferit Tavi Clonda fiicelor, înainte să plece de acasă la filmări. “Vă dau ceva să țineți minte că sunt mereu cu voi și să purtați.”

Zodii care se atrag ca un magnet. Relații pasionale și chimie irezistibilă

Medicii au făcut anunțul despre Sofia Vicoveanca, după ce artista a suferit un infarct! Ce se întâmplă cu ea în aceste momente?

Veronica face ANUNȚUL despre copil. Cu greu și-a stăpânit emoțiile când a vorbit: "Vreau să fie ceva frumos și să nu-i lipsească nimic". Susținătorii concurentei din Casa Iubirii au așteptat acest moment, iar DEZVĂLUIREA a stârnit multe reacții 

Silvana Rîciu, mesaj emoționant de la filmări, în memoria lui Ion Drăgan. Artista, alături de oamenii dragi interpretului: “O seară în care am plâns și am depănat amintiri.”

Mesajul emoționant transmis de Andreea Mantea la finalul sezonului 4 „Casa iubirii”: „Mi-aș dori...”

Femeie împușcată de 7 ori în fața copilului ei de 1 an! Doi indivizi mascați au intrat în locuință și au atacat-o fără milă! De necrezut ce a urmat


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies