Vera Miron de la Survivor România, adevărul despre Războinici după eliminare!

Vera Miron a părăsit competiția Survivor România și acum vorbește despre experiența trăită

Vera Miron a plecat de la Survivor România după ce a fost nominalizată de Albert Oprea. Războinica povestește acum despre colegii din Republica Dominicană.

Vera Miron a părăsit competiția Survivor România în urma nominalizării făcute de Albert Oprea. Cu toate că Războinica și-ar fi dorit să continue, soarta nu a fost de acord. După revenirea din Republica Dominicană, frumoasa brunetă face declarații despre foștii colegi.

Vera Miron de la Survivor România, adevărul despre Războinici după eliminare!

Vera Miron de la Survivor România a lăsat câteva impresii despre Republica Dominicană, dar și despre foștii colegi, imediat cum s-a întors în țară. Frumoasa brunetă și-ar dori ca Marius Crăciun să câștige competiția, iar din partea Faimoșilor, trofeul să fie ridicat de Zanni.

Cât despre restul colegilor, Vera Miron și-a spus părerea despre fiecare în parte, fără a încerca să treacă peste momentele mai puțin plăcute din competiție.

Citeste si: Jador și Roxana Ghiță, întâlnire incendiară după eliminarea de la Survivor România: "Mi-a plăcut că era bună la..."

Vera Miron spune că Maria Chițu era întotdeauna geloasă pe băieții care vorbeau cu ea [Sursa foto: Instagram Vera Miron]

Albert: Nu e un om corect față de echipă

Mellina: O iubesc, abia astept să o văd, e un om deosebit, o fată minunată.

Maria Hîngu: Nu am cunoscut-o, o să o cunosc după emisiune

Roxana Ghiță: Nu pot să îmi dau cu părerea despre ea

Marius: Un super tip, m-am înțeles foarte bine cu el, sper să câștige, sper să vină acasă cu trofeul. Din echipa mea e cel mai bun, de la Faimoși Zanni e cel mai bun

Citeste si: Cu ce probleme de sănătate s-a confruntat Jador la Survivor România 2021?

Starlin: Mi-am făcut un frate în competiție

Sorin: A fost si un om bun si un om rău cu mine pentru că mă cam lua de urechi pe traseu, dar sper să ne revedem cu bine acasă

Andrei: E un om minunat

Maria Chițu: Fără nume

Citește și: Lia și Filip au revenit în Casa Iubirii! Ahmed este șocat de prezența Liei: „Eu nu am văzut-o așa caldă niciodată”- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

Vera Miron își dorește să țină legătură cu Sindy după ce Războinica se va întoarce de la Survivor România [Sursa foto: Instagram Vera Miron]

Sindy: E preferata mea, sper să fie bine. Are niste probleme cu genunchiul...

Cât despre Maria Chițu, Vera Miron a dezvăluit că era geloasă și deseori mergea în pădure pentru a plânge, din cauza faptului că nu se înțelegea cu colegii.

„Maria mi se pare puțin frustrata. Ea mergea în junglă și plângea. Plângea pentru că nu știa să se integreze. Nu știa să vorbească cu echipa. Maria era geloasă că toată lumea se înțelegea bine cu mine. Ea se bucura atunci când pierdeam punct sau când nu puteam să intru pe traseu.
Tot ce am de zis despre ea este că era puțin geloasă pe mine, puțin mai mult. Ea a avut o problemă cu Marius și cu Andrei.

Era geloasă pentru că Andrei și Marius vorbeau cu mine, iar ea îl simpatiza foarte mult pe Marius, mereu spunea „vai, ce drăguț e Marius!”.  Din echipa Războinicilor nu o suportă nimeni pe Maria, în afară de Albert. Eu, de când am intrat, nu am avut niciun conflict cu nimeni. Sindy e un om extraordinar, abia aștept să vină acasă, să stăm împreună”, a declarat Vera Miron.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cu ce probleme de sănătate s-a confruntat Jador la Survivor România 2021?

Relațiile intime după menopauză. Subiectul despre care îți e rușine să vorbești

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Un program cu Inteligență Artificială a anunțat că Donald Trump și JD Vance au murit bolnavi de rabie

VIDEO Gabriela Cristea, despre modul în care a reușit să scape de kilogramele în plus și să-și schimbe complet stilul de viață

Horoscop marți, 30 iunie 2026: O zodie reușește să își vadă visul cu ochii. Aceasta își achiziționează mașina mult dorită

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro