„Ți-ai terminat facultatea, te-ai întors, pa! La modul foame.” Oana Roman a trecut prin clipe grele din punct de vedere financiare! Ce s-a întâmplat după ce a terminat facultatea

„Ți-ai terminat facultatea, te-ai întors, pa! La modul foame.” Oana Roman a trecut prin clipe grele din punct de vedere financiare! Ce s-a întâmplat după ce a terminat facultatea
„Ți-ai terminat facultatea, te-ai întors, pa! La modul foame.” Oana Roman a trecut prin clipe grele din punct de vedere financiare! Ce s-a întâmplat după ce a terminat facultatea

Oana Roman a fost deschisă și cu privire la momentele mai puțin ușoare din viața ei, atunci când a făcut foamea și a fost nevoită să se întrețină singură.

Oana Roman a fost mai sinceră ca niciodată și a dezvăluit momente din viața ei pe care nimeni nu le știa.

“Mi-a zis că îmi plătește trei-patru luni chirie, dar alți bani nu mai văd. Foame.” Oana Roman, despre cum a fost nevoită să se întrețină singură

Citește și: “Nu m-am enervat deloc. Am mâncat bun, dar destul de scump.” Oana Roman a făcut dezvăluiri despre vacanța în Laponia. Vedeta a plecat alături de fiica ei

Oana Roman
Oana Roman[Sursa foto: Facebook]

Citește și: „Am complexe. Toți avem, nu cred că există om să nu aibă.” Care este complexul Oanei Roman de care vrea să scape

Oana Roman a acceptat provocarea de a răspunde unor întrebări mai puțin comode, astfel că în cadrul emisiunii XtraNightShow, Oana Roman a vorbit despre iubiri neîmpărtășite, complexe, dar și momentele în care a fost nevoită să se întrețină singură, după ce s-a mutat de acasă, iar tatăl iei nu a vrut să o mai susțină financiar.

„Când m-am cunoscut eu cu Cornel, tata mi-a zis: “ți-ai terminat facultatea, te-ai întors, pa.” La modul foame. Eu nu am mai vrut să stau cu ei și m-am mutat în chirie. Și mi-a zis că îmi plătește trei-patru luni chirie, dar alți bani nu mai văd. Foame. Dar în Franța îmi drămuiam eu banii.”, a povestit Oana Roman.

Citește și: Este COD portocaliu și galben de caniculă. Prognoza meteo ANM pentru vineri, 26 iunie 2026. Meteorologii anunță caniculă și temperaturi de 37 de grade Celsius la umbră- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

“Am avut și iubiri toxice, cine nu a avut?” Oana Roman, despre iubirile neîmpărtășite și cele toxice din viața ei

Oana Roman
Oana Roman[Sursa foto: Facebook]

Oana Roman a dezvăluit că a avut parte și de iubiri neîmpărtășite, dar pentru faptul că era foarte rușinoasă și nu își exprima sentimentele, nu a avut cum să fie refuzată. Cu toate acestea, Oana Roman a spus că a trecut și prin iubiri toxice. 

“Nu s-a ajuns chiar până să mă refuze, pentru că eu sunt foarte rușinoasă și am tăcut. Am avut și iubiri toxice, cine nu a avut?”, a mai spus Oana Roman. Recent, Oana Roman a vorbit pe InstaStory despre relațiile toxice și cum femei se tem de singurătate atunci când aleg să pună capăt relației de cuplu.  “Multe fete îmi scriu: “Dar nu ți-e frică de singurătate?” Ei bine, nu, pentru că în momentul în care ieși dintr-o relație toxică și abuzivă, singurul lucru pe care ți-l dorești este singurătatea și liniștea.
Ele (n.r. fetele care o urmăresc pe rețelele de socializare și au întrebat-o dacă îi este frică de singurătate) îmi spun că le este frică să nu rămână singure și atunci acceptă și suportă cumva o situație foarte dificilă în cuplu, lucru pe care l-am făcut și eu foarte mulți ani și pot să spun că regret.”,
a mărturisit Oana Roman pe InstaStory.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

„Dragii mei, am nevoie de ajutorul vostru. Poate se întâmplă o minune.” Oana Roman, apel către urmăritorii săi. Ce i s-a întâmplat fiicei la întoarcerea din Laponia

Toate privirile au fost asupra Mirabelei Grădinaru. Apariția care marchează o premieră pentru partenera lui Nicușor Dan

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Trei bărbați au obligat o minoră de 16 ani să se prostitueze

VIDEO Gabriela Cristea, despre modul în care a reușit să scape de kilogramele în plus și să-și schimbe complet stilul de viață

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro