Simona Hapciuc a postat un mesaj neașteptat pentru Zanni, la scurt timp după ce Faimosul a fost delarat căștigător.
In articol:
Simona Hapciuc s-a făcut remarcată în show-ul de supraviețuire Survivor România, însă Faimoasa nu a fost prezentă în Republica Dominicană pentru a lua parte la Marea Finală alături de colegii săi. Fosta concurentă a ales să îl susțină pe Zannidache din fața televizorului.
Simona Hapciuc a publicat o fotografie pe pagina sa de Instagram alături de un mesaj de susținere pentru Zanni, la scurt timp după ce acesta a fost desemnat câștigător.
„From zero to hero” (n. red. „De la zero la erou”) a fost mesajul scurt, dar plin de semnificații, pe care Simona Hapciuc l-a scris în dreptul fotografiei în care Zanni ridica trofeul Survivor România 2021.
Simona Hapciuc despre scandalurile fără sfârșit dintre Zanni și Elena Marin
După ce a părăsit show-ul de supraviețuire, Simona Hapciuc a dezvăluit că personajul care dezechilibra echipa era nimeni altul decât Sebastian Chitoșcă.
Citeste si: Dinu Maxer a vorbit despre medicul estetician cu care Deea a fost acuzată că l-a înșelat- wowbiz.ro
Faimoasa și-a schimbat în timp părerea despre fosta sa coechipieră, Elena Marin, căreia obișnuia să îi ia apărarea atunci când era încă în camp. Simona Hapciuc a mărturisit că de acasă, a văzut mult mai clar greșelile pe care le făcea Elena în competiție.
„Eu țin foarte mult la Elena. Eu i-am zis că o văd în finală, dar trebuie să renunțe la victimizare.
A greșit foarte mult deoarece Zanni pusese stop acestui război. Nu a fost prima dată. Noi în camp am vorbit să ne adunăm și le spuneam să se împace și apoi ei au pornit iar războiul”, a declarat Simona Hapciuc, la Teo Show.
Citeste si: Zanni își dorește copii cu Ana Porgras?: „Evident”
Citeste si: Dovada că Alex Leonte și Manuela Lupașcu sunt împreună! Cum au fost surprinși cei doi- kanald.ro
Citeste si: Calendar ortodox 30 martie 2023. Ce sărbătoare este joi?- stirilekanald.ro
„ Aseară am visat că Sebi a fost eliminat din competiție și când mă trezesc, ce să vezi... De fapt, a fost eliminată Andreea. Păi e frumos, mă nene, să vă jucați cu visurile oamenilor?! Nu se face așa ceva. În altă ordine de idei, mă bucur foarte mult pentru Elena și pentru că a ieșit din nou favorita publicului. Mă bucur extrem de mult de tupeul de care dă dovadă și pentru că l-a votat din nou pe Sebi. Sper să facă asta în continuare deoarece sunt convinsă că va ieși favorita publicului și mai departe.. Ca să se înțeleagă, în continuare nu sunt de acord cu victimizările ei și cu faptul că plânge de nu mai poate, dar mă bucur că iese favorită și încearcă să îl scoată pe Sebi afară. Elena, nu mai plânge, dar ține-o tot așa”, declara Simona Hapciuc, fosta Faimoasă de la Survivor România 2021, cu ceva timp în urmă.