Sebastian Chitoșcă se întoarce în Germania și nu este singur! Cu cine se afla în avion: „Cât de frumoși sunteți”

Sebastian și Alexandra Chitoșcă
Sebastian și Alexandra Chitoșcă

Fostul Faimos de la Survivor România a plecat înapoi în Germania! Fanii au rămas uimiți când au văzut cu cine călătorește

Sebastian Chitoșcă trăiește acum una dintre cele mai dificile perioade din viața lui, după despărțirea dureroasă de Alexandra, soția lui. Cei doi au fost împreună șapte ani și au locuit împreună în Germania, dar acum tânărul trebuie să suporte un ordin de restricție impus de autorități pentru protejarea Alexandrei, lucru care l-a făcut să sufere în adevăratul sens al cuvântului. După această decizie, fostul Faimos de la Survivor România a fost nevoit să părăsească locuința din Germania, acolo unde are toate lucrurile.

Sebastian le-a dat de veste fanilor de pe Instagram că urmează să se întoarcă în Germania, dar nu a oferit prea multe detalii în legătură cu această călătorie. Bineînțeles, susținătorii lui sunt mai mult ca siguri că plecarea ar putea avea ca scop și întâlnirea cu Alexandra, însă nu a spus nimic despre asta. Tânărul a spus de mai multe ori că între ei nu mai există cale de împăcare, mai ales după cele întâmplate în ultima vreme.

Faimosul a publicat pe rețelele de socializare, în urmă cu puțin timp, o fotografie din avion unde se află alături de Jador. Urmăritorilor nu le-a venit să creadă că cei doi călătoresc împreună, dar cu această ocazie au aflat că solistul urmează să susțină un concert într-un oraș din Germania: „Cat de frumoși sunteți”, „Sunteți cam fresh”, „Cei mai tari”, „Încotro?”, „Doi frumoși”, sunt doar câteva dintre reacțiile internauților. 

Citeste si: Bianca Drăgușanu își mai dorește cel puțin un copil! Vedeta a făcut anunțul în direct

Sebastian Chitoșcă și Jador
Sebastian Chitoșcă și Jador[Sursa foto: Instagram]

Sebastian și Alexandra s-au despărțit după întoarcerea de la Survivor 

Inviat în platoul emisiunii Teo Show, fostul Faimos a mărturisit că abia în timp ce se afla în Republica Dominicană a realizat cât de mult a putut să greșească în relația pe care o avea cu soția lui.

Întors în țară, acesta a încercat pe cât posibil să repare tot ce a stricat de-a lungul timpului în căsnicia lui, dar din păcate a fost mult prea târziu.

„Tin minte absolut orice am facut in acesti ani, mai ales in luna mai, dar in ultima parte se vedea ca nu suntem bine ca am spus: sa indrept anumite lucruri. În ultimii doi ani jumate de relatie, dupa ce s-a intamplat cu fratele meu, mi-am gasit refugiul in gaming, în jocuri, si petreceam foarte mult timp la calculator.

Citește și: ȘOC în „Casa iubirii”! Moldo riscă ELIMINAREA! De necrezut ce reacție are Kira: „Ne despărțim...”- kanald.ro

Citește și: Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan- stirilekanald.ro

Citeste si: Andreea Bălan și Tiberiu Argint s-au despărțit din cauza lui George Burcea? Detalii importante ies la iveală abia acum

Au trecut luni fara sa-mi dau seama, ma lasasem de fotbal, pasiunea mea cea mai mare, fratele meu chiar daca a trait, pentru mine murise, pentru ca  nu mai e acelasi om. Nu mi-am gasit refugiul langa ea, mi-am gasit refugiul in alte lucruri. Asta am realizat asta cat am stat in jungla si cand am ajuns acasa i-am spus...”, sunt doar câteva din declarațiile oferite de Sebastian Chitoșcă.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Eli Roman a născut pentru a treia oară! Primele imagini cu fetița sa: „Un miracol de la Dumnezeu!”

Cine este prietena ta cea mai bună, în funcție de zodie

Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026

Două cazuri diferite, dar cu un final tragic: "Ne-a străfulgerat pe toţi". Marco a fost găsit mort după un majorat, iar Andreea Cuciuc a murit după Balul Bobocilor. ASEMĂNĂRILE dintre cele două situații sunt îngrijorătoare și dureroase

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

Sâmbătă, de la ora 14:45, la ”ROventura”, călătorie de neuitat pe plaiuri vrâncene

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies