Scumpirile din anul 2026, nu o ocolesc nici pe Iulia Albu! Cât are creatoarea de modă de plătit, la factura de gaze? "Oare este o glumă?"

Scumpirile din anul 2026, nu o ocolesc nici pe Iulia Albu! Cât are creatoarea de modă de plătit, la factura de gaze?
Scumpirile din anul 2026, nu o ocolesc nici pe Iulia Albu! Cât are creatoarea de modă de plătit, la factura de gaze? "Oare este o glumă?"

Este deja jumătatea lunii ianuarie, iar facturile încep să își facă apariția, la fel cum s-a întâmplat și în cazul vedetei TV.

Iulia Albu este una dintre cei mai apreciați și cunoscuți critici de modă și persoane de televiziune, de la noi din țară. Aceasta are o carieră de succes, dar și o familie cu care se mândrește, alături de partenerul său Mike, dar și fiica sa dintr-o relație anterioară, Mika. Cu toate acestea, nu de mult, aceasta a postat un filmulet în mediul online, acolo unde a dezvăluit și care este suma de bani pe care trebuie să o plătească la o anumită factură.

Scumpirile din anul 2026, nu o ocolesc nici pe Iulia Albu

Citește și: VIDEO Fiica celebrului designer, Mihai Albu, Mikaela, simte pentru prima dată fiorii iubirii! Ce părere are acesta despre tânăr, în calitate de tată? "Și eu m-am îndrăgostit prima oară, tot cam pe la 17 ani!"

creatoarea de moda
Scumpirile din anul 2026, nu o ocolesc nici pe Iulia Albu![Sursa foto: Instagram]

Citește și: VIDEO Mihai Albu, despre boala incurabilă cu care s-a confruntat în 2025. Cum a descoperit-o și care este starea lui de sănătate în prezent: “A fost un șoc. O boală perfidă care nu a dat simptome.”

În cursul zilei de ieri, aceasta a postat un filmulet pe contul său de Instagram, la Story, acolo unde se afla în mașină. Cu toate acestea, nu acest aspect a stârnit reacții din partea persoanelor care îi urmăresc activitatea pe rețelele de socializare, ci mai degrabă ceea ce a menționat aceasta cu privire la suma pe care o are de plătit la factura de gaze, primită în această lună, care nu este deloc una mică.

Cu alte cuvinte, se pare că nici Iulia Albu nu este lipsită de scumpirile care se resimt tot mai puternic, chiar și cu începutul anului 2026, fiind extrem de uimită de suma uriașă pe care o are de plătit, până la finalul acestei luni, ianuarie, în ceea ce privește factura la gaz. Se pare că este nevoită să plătească o sumă enormă, care mai are puțin și atinge un salariu minimum pe economie, aspect care a adus-o în atenția publicului larg.

Pe scurt, celebra creatoare de modă se pare că reușește să ia, totuși, situația mai în glumă, în ciuda faptului că are de plătit, nici mai mult, nici mai puțin de 3.600 de lei! Conform reacției sale, s-ar părea că nu s-a mai confruntat cu o astfel de situație în ultima vreme, dacă semnele de întrebare au început să apară chiar și din partea sa, nu numai a persoanelor care obișnuiesc să fie la curent cu ceea ce face, în viața sa de zi cu zi.

Citește și: Horoscop luni, 28 iunie 2026: Un semn zodiacal începe săptămâna cu vești bune. Are șanse mari să primească job-ul pentru care a aplicat zilele trecute- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

"Îți vine factura la gaze 3.600 ron... Oare este o glumă?", a fost mesajul pe care Iulia Albu, l-a transmis pe pagina sa de Instagram, la Story, în filmuletul postat.

factura la gaze
Scumpirile din anul 2026, nu o ocolesc nici pe Iulia Albu![Sursa foto: Instagram]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

VIDEO Mihai Albu, despre boala incurabilă cu care s-a confruntat în 2025. Cum a descoperit-o și care este starea lui de sănătate în prezent: “A fost un șoc. O boală perfidă care nu a dat simptome.”

Toate privirile au fost asupra Mirabelei Grădinaru. Apariția care marchează o premieră pentru partenera lui Nicușor Dan

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Trei bărbați au obligat o minoră de 16 ani să se prostitueze

Prezentatorului emisiunii „Fiță cu Adiță”, dezvăluiri tulburătoare, sâmbătă la „În oglindă”, de la 22:00

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro