De ce a supărat-o Bogdan pe Virginia: „A tras niște concluzii mult prea pripite, ca și cum eu nu aș avea intenții prea serioase cu Bianca.”

De ce a supărat-o Bogdan pe Virginia: „A tras niște concluzii mult prea pripite, ca și cum eu nu aș avea intenții prea serioase cu Bianca.”
De ce a supărat-o Bogdan pe Virginia: „A tras niște concluzii mult prea pripite, ca și cum eu nu aș avea intenții prea serioase cu Bianca.”

Bogdan și Virginia au avut parte de o discuție aprinsă.

Ultima ediție a emisiunii „Casa Iubirii”, difuzată pe Kanal D, emisiune moderată de Andreea Mantea, l-a adus în prim-plan pe Bogdan, care ar fi supărat-o pe Virginia.

Citește și: Ce are pe suflet Ștefania? Concurenții din Casa Iubirii au observat că tânăra este deranjată de un anumit subiect: „Cred că Ștefaniei nu îi convin mai multe lucruri, dar nu poate să zică.”

De ce a supărat-o Bogdan pe Virginia
Bogdan[Sursa foto: Instagram]

Citește și: Julia și Bianca, la un pas de conflict! Cosmin, motivul disputei dintre cele două concurente: „Dacă te-ar fi ales Cosmin pe tine, eu nu cred că te-ar mai fi deranjat.”

Andreea Mantea: Bogdan, de ce ai supărat-o pe Virginia?

Bogdan: Nu consider că am supărat-o pe Virginia.

Eram doar curios din punctul ei de vedere cum a tras ea concluziile atât de repede.

Virginia: E mult spus că m-a supărat. M-am aprins la un moment dat.

Andreea Mantea: Te-ai aprins, dar de ce te-ai aprins atât de tare?

Virginia: Păi a zis că îmi e mie ciudă sau oftică, nu mai știu cuvântul, că nu a făcut pași către mine.

Andreea Mantea: Cine, el?

Bogdan: Că nu am făcut mai mult.

Andreea Mantea: A, așa consideri, Bogdan?

Bogdan: Nu știu, așa mi se pare, după spusele ei.

Andreea Mantea: Că se oftică? Sau că îi e ciudă?

Bogdan: A tras niște concluzii mult prea pripite, ca și cum eu nu aș avea intenții prea serioase cu Bianca. Cu ocazia asta, pot să spun că eu sunt mai foc pe Bianca la momentul de față decât dacă aș fi pe tine.

Andreea Mantea: Poți să fii altfel, nu foc pe Bianca?

Bogdan: Nu, așa au spus ele termenul acesta.

Eu nu înțeleg de unde ați tras voi concluziile astea din moment ce voi nu ați văzut conversațiile mele purtate cu Bianca. ”, a explicat Bogdan.

Ce spune Bogdan despre o posibilă relație cu Bianca?

Ce spune Bogdan despre o posibilă relație cu Bianca?
Bianca[Sursa foto: Instagram]

Ulterior, concurentul a ținut să precizeze că s-ar vedea pe viitor formând un cuplu cu Bianca.

Rebecca: Din ce am văzut și la ce conversație am asistat pe conexiunea dintre ei doi, așa mi s-a părut mie că el a fost

puțin mai mult interesat de Virginia. Nu am voie să îmi zic părerea?

Bogdan: Dați-vă cu părerea. Eu v-am zis că vă respect părerea, dar voi nu știți ce simt eu în momentul de față.

Andreea Mantea: Ce simți, Bogdan?

Bogdan: Simt că se poate duce această poveste mai departe.

Simt că Bianca este genul de femeie cu care m-aș putea vedea pe viitor .”, a mai spus Bogdan.  



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Virginia, dezvăluiri despre o posibilă relație cu Patrick! Se simte Robi deranjat de apropierea dintre ei doi: „Virginia, chiar nu mă șochează nimic în lumea asta, crede-mă.”

Reacția instinctivă a Melaniei Trump în momentul împușcăturilor spune totul despre ea. Ce au observat specialiștii

Ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Dan Petrescu! Va reveni sau nu antrenorul pe banca tehnică: „O perioadă foarte dificilă”

Niculina Stoican a trecut prin încercări care ar fi doborât pe oricine, însă felul în care a reușit să se ridice I-A EMOȚIONAT PE TOȚI. Nimeni NU SE AȘTEPTA să ascundă o astfel de luptă interioară: "Viața mea a avut căderile ei. Am avut..."

Valentin Sanfira, reacție tranșantă în mediul online: „Cei care mă denigrează vor răspunde în instanță!”

Horoscop marți, 12 mai 2026: Acest semn zodiacal cheltuie o sumă mare de bani să își reamenajeze locuința

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro