Andreea Mantea si-a facut analizele la un spital din Turcia: "Mi-a fost putin teama"

Andreea Mantea si-a facut analizele la un spital din Turcia:
Andreea Mantea si-a facut analizele la un spital din Turcia: "Mi-a fost putin teama"

Andreea Mantea a mers in Istanbul pentru a-si face analizele. Specialistul in detoxifiere, Cesur Durak, a dus-o pe vedeta la cei mai buni medici din cadrul unui spital din Turcia.


"De ce cand ai o problema nu stii unde sa te duci. Imi scriu foarte multi oameni si ma intreaba unde sa mearga. Cea mai importanta e sanatatea", a declarat Cesur Durak la Wowbiz.

"Am ales sa merg in Turcia si am ales sa-mi fac aceste analize, control de rutina. Mi-a fost putin teama.

Am fost in Turcia, Cesur m-a ajutat. Este bine macar data pe an sa mergi sa iti faci analizele complete. Este foarte mare acest spital, am vazut multe spitale in Istanbul si arata fabulos. Preturile sunt normale. M-am simtit foarte bine, medicii sunt profesionisti", a marturisit Andreea Mantea.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce a spus Mariana cand s-a intors de la Exatlon. Andreea Mantea abia si-a stapanit lacrimile in direct

Kate Middleton, GAFĂ de neiertat! Ținuta care a atras un val de critici

Ce se întâmpla în viața medicului rezident găsit mort la Spitalul Floreasca! Lovitura pe care o primise cu două săptămâni înainte de moarte

INFORMAȚIA MOMENTULUI despre medicul rezident găsit mort în baia Spitalului Floreasca. Ce se ascunde în spatele cazului? DETALIILE AFLATE ACUM SUNT DUREROASE: "Pare că s-a..."

Meteorologii ANM au emis două atenționări Cod galben de furtuni pentru mai multe regiuni din țară. Sunt anunțate ploi, vijelii și căderi de grindină

Codruța Filip, pregătită să își facă o nouă relație? Artista a mărturisit totul: „Vreau să mă bucur de...”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro