„Părea că vrea să instige pe toată lumea împotriva lui Marinel!” Patricia, în lacrimi. Ce s-a întâmplat cu concurenta din Casa Iubirii

„Părea că vrea să instige pe toată lumea împotriva lui Marinel!” Patricia, în lacrimi. Ce s-a întâmplat cu concurenta din Casa Iubirii
„Părea că vrea să instige pe toată lumea împotriva lui Marinel!” Patricia, în lacrimi. Ce s-a întâmplat cu concurenta din Casa Iubirii

Momente durerose au avut loc în emisiunea Casa Iubirii. Patricia a izbucnit în lacrimi, după ce băieții au acuzat-o că a instigat pe toată lumea împotriva lui Marinel.

Concurenții din Casa Iubirii au parte de momente frumoase, dar și de momente mai puțin plăcute, deoarece uneori au loc mai multe discuții aprinse și tensiuni foarte mari între aceștia. În ediția de joi Radu a început un conflict foarte mare în casa băieților și l-a acuzat pe Marinel că s-a apropiat foarte mult de iubita lui, Cristina.

Citește și: „Surioara mea Delia ar fi trebuit să intervină!” Mădălin Voicu şi-a spus părerea despre tensiunile din familia Deliei: „Nu înțeleg ce a găsit Oana la acest specimen!"

Patricia de la Casa iubirii, în lacrimi, după ce a fost pusă la zid de concurenți

Băieții au pus-o la zid pe Patricia și au acuzat-o că i-ar fi pus pe toți împotriva lui Marinel, deoarece și-a dorit ca el să fie cel care pleacă acasă în Gala viitoare.

În competiția Casa iubirii, concurenții au creat din nou o atmosferă tensionată.

O serie de momente tensionate au fost deschise de Marinel și Emma, care au dus la acuzații aprinse. Concurentul i-a spus Emmei că s-a simțit atacată de refuzul acestuia de a începe să se cunoască, iar tânăra i-a spus să stea departe de ea și să nu ii mai dea ochii cu ea.

Marinel: Tu ești acum... Normal că ești lovită, că te-am respins! Dar nu trebuie să fii așa! Te simt!

Emma: Marinel, stai un pic potolit că nu e chestia de respins, e chestia că tu nu ai avut respect față de mine!

Ionuț: Emma, iartă-mă că îți zic, dar și când îți închide cineva ușa în nas, nu te mai duci să mai bați la ușa aia! Le-ai căutat și tu pe astea!

Emma: Nu mă interesează viață ta, nu te interesează viața mea, eu în momentul asta vreau să cunosc pe cineva! Stai acolo liniștit! Te salut și atât!

Ionuț, săgeți pentru Patricia

Băieții au acuzat-o pe Patricia că i-a pus pe toți împotriva lui Marinel, iar acest lucru a plecat de la o conversație care a avut loc în casa fetelor. Ionuț a fost primul care i-a aruncat săgeți concurentei.

Ionuț: Așa o simt eu pe ea că nu mă suferă de nicio culoare! Părea că vrea să instige pe toată lumea împotriva lui Marinel!

Patricia: N-am vrut să instig pe nimeni! A fost o discuție între mine și Bianca la hotel, că am zis că îmi doresc și eu să...

Bianca: Patricia a fost deschisă cu Marinel, i-a spus ce am vorbit noi! Eu nu înțeleg de ce atâta indignare!

Citește și: Horoscop pentru ziua de sâmbătă, 20 iunie 2026: O zodie sare în ajutorul unui coleg de muncă, iar pentru asta va fi răsplătit cu un bonus substanțial- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

Andreea Mantea: Fiecare votează pe cine vrea! Nu înțeleg unde e problema!

Patricia: Eu nu am încercat să influențez pe nimeni să voteze cu nimeni! Eu am zis că o să-l voteze pe Marinel pentru că îmi doresc și eu la rândul meu să vină un băiat pentru mine! Asta a fost toată discuția! Ionuț o da că și cum eu nu merit! Și pe mine nimeni nu mă place!

 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

“La mine în casă nu e cu dietă.” Cum reușește Mirela Vaida să se mențină în formă, după trei nașteri

Ce s-a întâmplat cu Kate Middleton, la ultimele apariții publice. Nu e întâmplător

A murit Lucian Isar, cunoscut și ca Lucică Diamanta! Bărbatul s-a stins la doar 44 de ani din cauza unei boli autoimune

CE S-A ÎNTÂMPLAT cu tatăl actriței Ece İrtem? Detalii dureroase despre ACCIDENTUL în care a fost implicat și clipele de coșmar trăite de familie

VIDEO Temperaturile cresc la nivel național, iar canicula se va instala treptat în mare parte din țară în săptămânile următoare, cu maxime ce vor depăși 35 de grade Celsius

Horoscop pentru miercuri, 17 iunie 2026: Zodia aceasta are șanse mari să fie avansată la locul de muncă și să primească bani în plus

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro