O nouă despărțire în showbiz. Claudia Pătrășcanu și iubitul ei au ajuns la separare, după ce în urmă cu o lună a postat prima fotografie cu el: „Nu intru în detalii.”
Diana Puiu08 octombrie 2025Actualizat: 08 octombrie 2025, 11:16
O nouă despărțire în showbiz. Claudia Pătrășcanu și iubitul ei au ajuns la separare, după ce în urmă cu o lună a postat prima fotografie cu el: „Nu intru în detalii.”
Claudia Pătrășcanu și bărbatul din viața ei au ajuns la separare, după ce nu a trecut mult timp de când cei doi s-au afișat împreună.
Începutul lunii septembrie părea să aducă după el vești bune în sfera iubirii pentru Claudia Pătrășcanu, care a distribuit în mediul online prima fotografie alături de iubitul ei, cu care avea o relație de doi ani. Artista nu a fost tocmai cea mai norocoasă până acum la capitolul iubire și este cunoscut faptul că a dus un real război cu fostul ei soț, Gabi Bădălău. După toată perioada în care liniștea ei a fost zdruncinată de trecut, se pare că își găsise echilibrul în brațele altui bărbat, însă și această relație a ajuns la final. Totul a fost observat de urmăritori, după ce artista și-a serbat ziua de naștere, iar din fotografii lipsea tocmai bărbatul lângă care s-a anunțat fericită.
Claudia Pătrășcanu a confirmat despărțirea de bărbatul lângă care se afișase în urmă cu o lună
Invitată în cadrul unei emisiuni TV, Claudia a vorbit până la urmă despre relația ei cu bărbatul lângă care s-a afișat, spunând că a ajuns la final, deși nu a menționat și despre motivul care a dus la despărțire.
Aceasta a mărturisit că până acum a evitat să vorbească despre ce anume se întâmplă în viața ei, iar cu privire la bărbatul lângă care părea că își găsise liniștea, Claudia spune că vor rămâne prieteni. Aceasta a vorbit și despre fotografia care a apărut cu ei, spunând că acum a dispărut și ea. „Doi ani și jumătate nu am vorbit despre viața mea personală. Nici de acum încolo nu vreau să o mai fac, ce am avut de spus, am spus. S-a dus… A anunțat Busu că a fost o furtună la Constanța, a făcut prăpăd acolo. Mă rog, știu ce am spus… Poza nu mai e, a fost o mare furtună și s-a dus poza. Noi vom fi prieteni toată viața. Nu intru în detalii. Suntem prieteni foarte, foarte buni. Este un om minunat. Ne-am fost reciproc aproape. Au fost doi ani și jumătate liniștiți, frumoși și cam atât. De acum o să fie tot frumos. Important este că suntem doi oameni maturi, civilizați și am rămas foarte, foarte buni prieteni. Ceea ce îmi doream enorm.”, a declarat Claudia Pătrășcanu.