„Nu mi-am permis niciodată o vacanță, o gentuță, un restaurant mai scump!” Ce a făcut Andreea Bălan cu sumele de bani câștigate la început în cariera sa?

„Nu mi-am permis niciodată o vacanță, o gentuță, un restaurant mai scump!” Ce a făcut Andreea Bălan cu sumele de bani câștigate la început în cariera sa?
„Nu mi-am permis niciodată o vacanță, o gentuță, un restaurant mai scump!” Ce a făcut Andreea Bălan cu sumele de bani câștigate la început în cariera sa?

Andreea Bălan a vorbit despre veniturile sale și despre felul în care a investit sumele de bani câștigate.

Andreea Bălan este una dintre cele mai îndrăgite artiste din țară, iar cariera sa a fost construită prin foarte multă muncă.

"Am investit în carieră, iar partea personală am lăsat-o deoparte."  Ce a făcut Andreea Bălan cu banii din carieră

Citește și: “În sinea mea, l-am iertat, zic eu, dar a fost... au fost niște chestii grele între noi!” Andreea Bălan și-a iertat fostul partener de viață, pe George Burcea

Andreea Bălan
Andreea Bălan[Sursa foto: Facebook]

Citește și: „Ai sărit din casă pe geam afară și să te caut în pat, tu nicăieri, erai pe stradă.” Andreea Bălan, dată de gol de bunica sa! Ce năzbâtii făcea artista în copilărie

În cadrul unui podcast, Andreea Bălan a vorbit despre veniturile din timpul carierei sale și cum a strâns fiecare ban, fără să se bucure de vacanțe, haine sau mâncăruri bune.

Când s-a gândit să investească mai mult timp pentru ea, a început să călătorească foarte mult.  „ Nu mi-am permis niciodată o vacanță, o gentuță, un restaurant mai scump, un hotel mai bun, tot timpul eram într-o alergătură, doar la concerte și evenimente. Din acel moment am zis  “hai să mă cunosc eu pe mine ca femeie, să investesc emoțional și empatic.” Am investit în carieră, iar partea personală am lăsat-o deoparte.
Și am început să călătoresc foarte mult, am călătorit vreo 3 ani și am cheltuit foarte mulți bani pe vacanțe, dar haine nu mi-am cumpărat, mașină scumpă tot nu mi-am cumpărat, în schimb, investeam mult în acele călătorii pe care ani și ani nu le-am avut. Din exterior se vedea că „Vai, Andreea s-a dus acolo, că s-a dus dincolo, câți bani are, ce face?”  Păi da, dar eu ani de zile nu am călătorit, am muncit ca o furnicuță.
Acum era momentul să călătoresc, după ce am reușit să mă stabilizez financiar.”
, a spus Andreea Bălan.

Citește și: Rezultate 6 din 49 pentru joi, 23 iulie 2026: Ce numere au fost extrase azi la 6/49, Joker, Noroc, Noroc Plus, 5/40 și Super Noroc- kanald.ro

Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro

„Îmi doream să muncesc pentru a le oferi fetițelor mele un viitor mai bun decât am avut eu.” Ce priorități financiare are Andreea Bălan acum

Andreea Bălan
Andreea Bălan[Sursa foto: Facebook]

De când au venit pe lume fetele ei, Andreea Bălan și-a îndreptat atenția asupra lor și a început să investească în ele, pentru ca începutul lor să nu fie la fel de greu ca al artistei. 

„După ce am călătorit în lung și în lat, a venit momentul mult așteptat să-mi întemeiez o familie și au venit pe lume fetele. Din acel moment, banii au început să aibă o altă însemnătate pentru mine. Dacă până în acel punct îmi doream o căsuță, o situație financiară, lucruri obținute până la 30 și ceva de ani, acum îmi doream să muncesc pentru a le oferi fetițelor mele un viitor mai bun decât am avut eu.
Un start în viață mai bun, să nu se chinuie cum m-am chinuit eu la 18 ani.”,
a mai spus Andreea Bălan.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

“În sinea mea, l-am iertat, zic eu, dar a fost... au fost niște chestii grele între noi!” Andreea Bălan și-a iertat fostul partener de viață, pe George Burcea

Kate Middleton, încă o mărturie cutremurătoare despre cancer: ”Nu puteam să...”

Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori

Ce se întâmplă ACUM în familia lui Igor Cuciuc?! Artistul face ANUNȚUL CU SUFLETUL RĂVĂȘIT: "Ai milă, Doamne! Maica Domnului, toți sfinții, rugați-vă lui Dumnezeu pentru noi, dați-ne ..."

VIDEO Un nou episod de răcire accentuată a adus temperatura apei Mării Negre la doar 13 grade Celsius în unele zone, iar ploile au stricat vacanțele turiștilor pe litoral

Eliminare plină de lacrimi în „Casa iubirii”: „Îmi pare rău că nu am reușit...”. Aflați cine va pleca acasă în ediția de duminică, 19 iulie, de la orele 16:00 și 19:00, doar la Kanal D

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro