Nouria Nouri, mai fericită ca niciodată, în ziua aniversării primului an de căsnicie! Cum și-a descris actrița, partenerul de viață?

Nouria Nouri, mai fericită ca niciodată, în ziua aniversării primului an de căsnicie! Cum și-a descris actrița, partenerul de viață?
Nouria Nouri, mai fericită ca niciodată, în ziua aniversării primului an de căsnicie! Cum și-a descris actrița, partenerul de viață?

Deși în trecut nu a avut cel mai mare noroc în dragoste, în prezent, aceasta se poate declara o femeie împlinită.

Nouria Nouri este una dintre cele mai apreciate actrițe, de la noi din țară. Aceasta se bucură și în prezent de succesul pe care îl are pe plan profesional, însă în special pe plan personal, aflându-se într-o frumoasă căsnicie alături de soțul său, Radu, aspect despre care a și vorbit recent.

Nouria Nouri, mai fericită ca niciodată, în ziua aniversării primului an de căsnicie

Citește și: VIDEO Carmen Harra a prezis trecerea în neființă a mamei Adrianei Bahmuțeanu? Ce a dezvăluit George Restivan, partenerul de viață al vedetei TV: "Nu a fost un șoc pentru mine!"

casnicie
Cum și-a descris actrița, partenerul de viață?[Sursa foto: Facebook]

Citește și: David Pușcaș începe să își vândă din lucrurile personale! Cât cere fiul adoptiv al Luminiței Anghel, pe un ghiozdan? "Are o poveste și interesantă!"

Recent, aceasta a acordat un interviu în care a vorbit despre sufletul său pereche, Radu. Este cunoscut deja faptul că actrița a fost căsătorită în urmă cu mai bine de 10 ani cu Daniel Iordăchioae, urmând să divorțeze, iar în prezent să se bucure de susținere necondiționată a unui bărbat, a soțului său, la adresa căruia a avut de adus doar cuvinte de laudă. În plus, Nouria Nouri a transmis și un mesaj special pentru femeile singure.

"Nici n-am simțit când a trecut primul an de căsnicie fiindcă pentru noi a fost la fel ca atunci când nu eram soț și soție. Suntem de trei ani și jumătate împreună și singura diferență este că acum avem acte. Ne-am simțit și ne-am comportat ca o familie încă de la început, iar iubirea și pasiunea sunt neschimbate nici de ani, nici de acte.

Asta mi-am dorit de când mă știu, să am familie, mai ales că eu nu am avut tatăl lângă mine, copil fiind. Prin oricâte încercări am trecut, nu mi-am pierdut niciodată speranța că există în lumea asta mare un bărbat așa cum mi-am dorit eu dintotdeauna. Ăsta e secretul fericirii mele de acum: nu am renunțat să sper.(...)

Și asta ar trebui să știe toate doamnele singure: dacă îți dorești ceva din tot sufletul, până la urmă se întâmplă.

Armonia și liniștea din familia noastră sunt neprețuite. Nu renunțați să sperați la un bărbat bun.

Iar faptul că soțul meu este prezent în viața copilului și are grijă de fiica mea, pentru mine este cea mai mare fericire. Când am dus-o pe fiica mea ieri la școală, în prima ei zi de liceu, am simțit cât de norocoasă sunt. ”, a declarat Nouria Nouri, conform click.ro.

Citește și: Rezumat episodul 79 „O dragoste”, difuzat joi, 25 iunie 2026, la Kanal D: Doga trece prin momente de panică atunci când este atacată de Cemal- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

În ciuda fericirii resimțite lângă actualul său partener, lucrurile nu au stat atât de bine și atunci când se afla cu Daniel Iordăchioae, ținând cont de faptul că la momentul divorțului, copiii au decis să rămână cu tatăl lor, ceea ce a fost destul de greu pentru acesta.

"Cumva am fost părinte singur. La început, acum 10 ani, nu am fost chiar singur, am avut norocul ca mama mea să poată să vină să mă ajute cumva.

Fetița nu avea decât 4 ani. A fost foarte greu și nu numai pentru că erau fată și băiat.

Diferențele dintre ei continuă, unul are acum 23 și celălalt, 14. Adică diferențele sunt multe. Foarte greu mi-a fost, îngrozitor, uluitor de greu, eu nu am știut că poate fi atât de greu. Prăpastiile au fost la fiecare pas, la fiecare talpă, dar am reușit și cu ajutorul puținilor oameni care au rămas cu mine după evenimentele din perioada aceea.”, a declarat Daniel Iordăchioae, în urmă cu mai mulți ani, răspunsul fostei soții fiind: „El a dorit să divorțăm, iar copiii am hotărât să rămână cu el, în casa în care au crescut. Am vrut să-l responsabilizez ca tată. Știm cu toții cât se implică majoritatea taților după un divorț.  Am vrut să evit această situație, știind că de mine nu va trage nimeni să fiu prezentă în viața copiilor. Să rămână copiii la tată nu înseamnă că mama dispare.".

partenerul de viata
Cum și-a descris actrița, partenerul de viață?[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Care a fost relația dintre Silviu Prigoană și mama Adrianei Bahmuțeanu. Mama vedetei a vorbit despre asta în urmă cu mai mulți ani: “Atunci mi-a dat de înțeles că nu am ce căuta acolo.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Adi Sînă, prima reacție de proporții după zvonurile că DIVORȚEAZĂ de Anca Serea! Mesajul care aruncă totul în aer

UPDATE Subiectele și baremul de corectare la Matematică, de la Evaluarea Națională 2026, au fost publicate

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro