Noi sezoane ale emisiunilor „Teo Show”, „40 de întrebări cu Denise Rifai” și „Asta-i România!” încep la Kanal D!



Kanal D le aduce telespectatorilor noi sezoane ale emisiunilor consacrate „Teo Show”, „40 de întrebări cu Denise Rifai” și „Asta-i România!”, menite să le facă românilor toamna aceasta cu totul specială.

Începând de luni, 23 august, de la ora 15:00, plini de energie și voie bună, Teo și Bursucu le vor descreți frunțile românilor cu umorul inconfundabil și dezvăluiri inedite, cu  informații utile, într-un platou nou nouț, inundat de lumină și gata să primească invitații cum se cuvine, cu tot cu poveștile lor impresionante de viață. Noul sezon „Teo Show” le va aduce telespectatorilor doza zilnică de bună dispoziție, de luni până vineri, de la ora 15:00, la Kanal D. 

          Cel de-al doilea sezon al emisiunii „40 de întrebări cu Denise Rifai”, emisiunea de interviuri cu abordare editorială îndrăzneață, devenită reper pe piața media din România, va fi difuzat, începând de marți, 24 august, de la 23:00, la Kanal D. 

           Noua serie se întrevederi tulburătoare începe cu un interviu de colecție, Andreea Marin fiind primul invitat al celui de-al doilea sezon „40 de întrebări cu Denise Rifai”.  

Citeste si: „În dulap? În altă parte nu găseai s-o ascunzi?” Gabriela Cristea l-a prins pe Tavi Clonda în fapt- wowbiz.ro

Citeste si: Hande Erçel și impresarul Hakan Sabancı formează cel mai nou cuplu: ”Totul merge bine, venim din vacanță”. Cum arată bărbatul care i-a furat inima faimoasei actrițe- radioimpuls.ro

Primul sezon al emisiunii s-a bucurat de un succes uriaș încă de la primele difuzări, generând un interes uriaș din partea publicului larg. Dezvăluirile făcute de invitați în fiecare ediție au devenit subiecte fierbinți în mass-media. Începând de marți, 24 august, de la 23:00, telespectatorii vor fi martorii unor noi serii de dezvăluiri în premieră făcute de personalități remarcabile, din diverse domenii de activitate. 

          Începând de duminică, 22 august, de la ora 14:30, „Asta-i România!” continuă să își spună, într-un nou sezon, poveștile inedite, emoționante, uneori șocante, menite să descrie realitățile românești, așa cum se arată ele

în fața privitorului, cu bune și cu rele. Un adevărat caleidoscop al vremurilor pe care le trăim, urmărind cu acuratețe peisajul urban sau rural ce îi însoțește pe reporterii „Asta-i România!” în toate drumurile lor, emisiunea „Asta-i România!”, prezentată de Mihai Ghiță, îi invită pe telespectatori în fața micului ecran în fiecare duminică, de la ora 14:30, la Kanal D. 

 


Abonează-te pe

Citește și:

Zodiac 20 martie 2023. Află ce zodie își va îndeplini o mare dorință

Câți bani a scos din buzunar Carmen Iohannis, pentru eșarfa purtată în vizita oficială din Emiratele Arabe Unite

Tradiții de echinocţiu de primăvară. Ce E BINE să faci, azi, pentru a atrage norocul în viața ta - ego.ro

Adda, surprinsă de mărturisirile făcute de fiul său. Micuțul i-a spus artistei că este bătrână. Reacția surprinzătoare a Addei - kudika.ro

Calendar ortodox 18 martie 2023. Ce sărbătoare este sâmbătă? - stirilekanald.ro

Edu.ro Subiecte Română simulare Evaluare Națională 2023: Când vor fi disponibile subiectele online? - kanald.ro

Un nou scandal în industria muzicală? Adrian Enache și Aurelian Temişan, schimb de replici dure: ”Păi ce să-i fac, dacă e mai sobru”. Ce și-au reproșat și de unde a pornit... - radioimpuls.ro

Fiul Vicăi Blochina s-a mutat cu Victor Pițurcă! De ce nu mai vrea Edan să stea cu mama lui?! - wowbiz.ro

Clipul zilei pe KFETELE.RO:
DISTRIBUIE
acest articol

Horoscop
Sfatul zilei din 20 martie 2023. O zodie va avea parte de o dezamăgire în dragoste
Citește mai departe
Te-ar putea interesa si...

Parteneri
Pentru tine
Din Divertisment
Parteneri