„Noi celelalte în ce ne îmbrăcăm la plajă? Sau poate nu avem dreptul să ne bucuram de mare și soare.” Gabrielei Cristea îi este dificil să găsească un costum de baie. Ce a declarat prezentatoarea TV

„Noi celelalte în ce ne îmbrăcăm la plajă? Sau poate nu avem dreptul să ne bucuram de mare și soare.” Gabrielei Cristea îi este dificil să găsească un costum de baie. Ce a declarat prezentatoarea TV

Gabriela Cristea se pregătea să plece într-o vacanță la mare, dar nu reușea să găsească niciun costum de baie care să-i vină bine. Prezentatoarea TV a împărtășit frustrarea ei și cu cei de acasă, pe platformele de socializare.

Recent, Gabriela Cristea își căuta costume de baie care să i se potrivească, având în vedere că are un bust voluptuos, dar din păcate a fost profund dezamăgită, deoarece căutările au fost în zadar.

Citește și: „Am suferit un avort.” Gabriela Cristea nu se poate despărți de trecut. Prezentatoarea TV a vorbit despre un subiect sensibil

Gabrielei Cristea îi este dificil să găsească un costum de baie

Prezentatoarea TV nu putea înțelege de ce producătorii de costume de baie au ales să creeze modele doar pentru femeile slăbuțe.

Vedeta a mărturisit că se confruntă cu dificultăți în găsirea unei mărimi adecvate care să îi ofere confort și suport, în special în sezonul de plajă.

Gabriela a menționat că, deși există o varietate de opțiuni de costume de baie disponibile pe piață, este dificil să găsești unul care să se potrivească perfect unui bust voluminos. Prezentatoarea a subliniat că este deschisă să experimenteze diferite branduri și modele în căutarea costumului de baie perfect pentru ea.

„Costumul de baie este doar pentru fetele cu forme perfecte?!? Noi celelalte în ce ne îmbrăcăm la plajă? Sau poate nu avem dreptul să ne bucuram de mare și soare. M-am dus și am căutat pe la firmele astea care sunt în mall-uri și am descoperit că pentru doamne sau domnișoare, care au un număr mai generos la bust, lucrurile sunt foarte limitate și oferta este foarte mică.

Cu mare greutate mi-am găsit un costum de baie. (…) Nu prea înțeleg de ce fac costumele de baie doar pentru fetele care nu au sâni. Noi, astea cu gabarit un pic mai dezvoltat, nu mergem la plajă? Plaja nu este pentru toată lumea?”, a spus Gabriela Cristea pe rețelele de socializare.

Gabrielei Cristea [Sursa foto: Facebook]

Gabriela Cristea a găsit un costum pe baie pe măsura ei

În cele din urmă, a reușit să găsească exact ceea ce căuta, deși era disponibil doar un singur model în stoc, chiar dacă ar fi preferat să achiziționeze mai multe costume de baie.

„Am reușit! Am găsit costume de baie pentru vara asta. Începusem să cred că doar femeile slabe găsesc costume de baie, în timp ce cele cu forme generoase nu găsesc nimic, pentru că magazinele nu oferă opțiuni potrivite pentru ele”, a mai spus vedeta.

Citește și: Fiul lui Nicolae Guță a fost REȚINUT! Tânărul este acuzat de... Vezi mai mult- kanald.ro

Citește și: Bărbat ucis de propriul frate și aruncat în...- stirilekanald.ro

Gabrielei Cristea [Sursa foto: Facebook]

Citește și: „Nu m-am ascuns niciodată cu evenimentele din viața mea.” Gabriela Cristea a răbufnit pe rețelele de socializare. Prezentatoarea TV a izbucnit în lacrimi

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

„Am suferit un avort.” Gabriela Cristea nu se poate despărți de trecut. Prezentatoarea TV a vorbit despre un subiect sensibil

Despărțirea este oficială, la Casa Regală! Nu s-a mai putut face nimic pentru a salva relația dintre cei doi

S-a dat alarma în Covasna! Autoritățile au început căutările după ce Emil Gânj ar fi fost văzut într-o pădure

Detalii cutremurătoare ies la iveală despre moartea lui Costi Bălășoiu. Consilierul local din Argeș a lăsat un mesaj de ADIO, dar ce au găsit anchetatorii lângă trupul neînsuflețit E SFÂȘIETOR: "Poți să fugi de..."

Răzvan Botezatu, amintiri dureroare despre tatăl său: „Tata era violent când bea.”

Fiul lui Nicolae Guță a fost REȚINUT! Tânărul este acuzat de... Vezi mai mult

(P) Importanța farmacistului în alegerile informate pentru sănătatea inimii


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro