George Tal și Daniela Gyorfi au vorbit despre motivul pentru care nu au ajuns să facă nunta, după 18 ani de iubire.
Daniela Gyorfi și partenerul ei de viață, George Tal, au împreună 18 ani de iubire, iar aceștia reușesc întotdeauna să se echilibreze, să fie sprijin unul pentru celălalt și să rezolve toate problemele prin comunicare, dacă acestea există. Din rodul iubirii lor a rezultat Maria, cea care este mândria artistei și despre care vorbește adesea, în cadrul interviurilor și podcasturilor. Este matură, mărturisește că se înțelege cu ea ca cu un om mare și foarte multe sunt momentele în care ea a reușit să-i fie sprijin mamei sale.
Motivul pentru care Daniela Gyorfi și George Tal nu s-au căsătorit încă
Citește și: Ce cantitate de lapte consuma un bebelus? Tabel cantitate lapte bebelusi- catena.ro
Invitați în cadrul unei emisiuni TV, Daniela Gyorfi și partenerul ei, George Tal, au vorbit despre relația lor, dar și despre momentele în care s-ar fi gândit la căsătorie, deoarece a fost cerută de două ori, însă de fiecare dată, înaintea marelui eveniment, a apărut ceva care să strice totul. Soțul Danielei a mărturisit că nu se căsătoresc de teama de a nu divorța.
Daniela Gyorfi: Am trecut prin bune, prin rele, prin toate. Într-adevăr, iubirea se transformă în altceva, la un moment dat. Adică nu mai este iubirea ca atunci când m-am întâlnit la început cu el. Eram terminați, aveam fluturi în stomac.
George: Pentru că nu vrem să divorțăm. (nr. De ce au ales să nu se căsătorească). Și eu am fost căsătorit, și Daniela. Am avut o experiență din punctul acesta de vedere. Eu am fost căsătorit o perioadă lungă, 13 ani. Daniela, 1 an. Am cerut-o de două ori de soție, nu a fost să fie. Îmi amintesc că avusese niște probleme foarte mari de sănătate mama Danielei și am amânat termenul, iar în altă zi am avut eu probleme cu actele de divorț, când nu mi-am dat seama că am nevoie de ceva. Noi am vrut să ne căsătorim, dar nu a fost să fie.
Daniela: Am născut-o pe Maria, ne uitam cum să o cheme și am zis să ne plecăm supărați de la maternitate, să o cheme Gyorfi-Tal.