Minodora a dezvăluit că a primit un cadou de la soțul său care a speriat-o cumplit: „Îmi era și frică.”

Minodora a dezvăluit că a primit un cadou de la soțul său care a speriat-o cumplit: „Îmi era și frică.”
Minodora a dezvăluit că a primit un cadou de la soțul său care a speriat-o cumplit: „Îmi era și frică.”

Ce i-a dăruit Liviu soției sale, Minodora. Artista nu și-a dorit să țină acel obiect în casă nicio clipă.

Minodora și soțul său, Liviu, formează unul dintre cele mai sudate cupluri din showbiz-ul românesc. Cei doi s-au cunoscut în anul 2005, apoi în 2009 s-au căsătorit și au devenit părinții unui băiat.

Invitată în cadrul podcast-ului „ Un podcast mișto by Bursucu ”, Minodora și-a adus aminte de cadourile pe care i le-a făcut de-a lungul relației soțul său, precum și despre cele mai urâte cadouri pe care i le-a dat Liviu.

Chiar dacă intențiile bărbatului au fost bune, se pare că nu toate cadourile au fost apreciate de către Minodora. Aceasta și-a adus aminte că soțul său i-a adus niște cești pe care nu le-a apreciat deloc, precum și o statuie pe care a decis să o dea mai departe.

Citește și: Minodora, mesaj emoționant după ce a aflat de moartea unui coleg de breaslă, la numai 42 de ani: “Am plâns pentru el, pentru tinerețea lui.”

Citește și: Minodora, destăinuiri cu lacrimi în ochi despre boala mamei sale. Durerea pe care artista o are de când a rămas fără ea: “Vrei să pui mâna pe telefon să suni și zici că nu mai există. Știi cum e?”

„Nu prea are gusturi. Mi-a luat un set de cești, Doamne, urâte, le țin amintire(...)

După aia mi-a luat o statuie pagubă. Mi-a luat-o cadou, am dat-o(...) Mă și speriam, era înfiorătoare. Era un cap chel, crede-mă că nu mint. Era un cap, el pe un stativ, stătea cu mâna așa a pagubă și am zis să le ducă de aici(...) Îmi era și frică de ea și mai stătea și cu mâna a pagubă(...) El a vrut să fie pe cultură, dar când am văzut-o, m-am speriat de ea”, a declarat Minodora, în podcastul moderat de Bursucu.

Minodora
Minodora[Sursa foto: captura video]

Minodora are o colecție impresionantă de parfumuri

De asemenea, Minodora a dezvăluit că are o mare pasiune pentru parfumuri și că deține acasă o adevărată colecție. Printre cele peste 250 de parfumuri, se află și un parfum pe care nu și l-a permis înainte să devină cunoscută, dar atunci când a devenit cunoscută și l-a cumpărat, a decis să îl țină în vitrină și nu îl folosește deloc.

„Parfumul ăla eu nu îl folosesc acum, dar îl am în amintirea faptului că mi l-am dorit atunci. Îl țin, am o bibliotecă de parfumuri. E un perete întreg, în vitrine puse, peste 250 de parfumuri. E plăcerea mea. Îmi plac foarte mult cosmeticele, parfumurile și sunt colecționară”, a mai spus ea.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

După ce s-a împăcat cu Gagea, Alexandra de la Casa iubirii a recunoscut că a mai fost într-o relație: „Nu s-au aliniat astrele.”

Laura Cosoi a recunoscut, cu puțin timp înainte de a deveni din nou mămică

Dinu Iancu-Sălăjanu a fost plasat sub control judiciar! Primele imagini cu politicianul, după perchezițiile DNA

S-a întâmplat în ediția de azi! Concurenții din "Casa Iubirii" AU RĂMAS ULUIȚI CÂND AU AUZIT asta despre Danciu. INFORMAȚIA care a oprit totul în loc și a pus pe jar întreaga producție:"Sunt niște acuzații grave. Nu..."

Mihail, dezvăluiri surprinzătoare despre povestea emoționantă din spatele noii sale piese, în platoul emisiunii „Invitatul de 12”: „Am aflat multe despre...”

Horoscop marți, 28 aprilie 2026: Semnul zodiacal care schimbă tonul unei relații fără să-și dea seama, iar asta s-ar putea să îl afecteze

Crește sau nu vârsta de pensionare? Ministrul Muncii, anunț important: ”Sunt deja reglementate”


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro