„Mie îmi e greu să mă despart.” Tavi Clonda, moment de sinceritate. Artistul a mărturisit că îi este greu să lase în spate tot ceea ce a clădit

„Mie îmi e greu să mă despart.” Tavi Clonda, moment de sinceritate. Artistul a mărturisit că îi este greu să lase în spate tot ceea ce a clădit
„Mie îmi e greu să mă despart.” Tavi Clonda, moment de sinceritate. Artistul a mărturisit că îi este greu să lase în spate tot ceea ce a clădit

Tavi Clonda și Gabriela Cristea formează unul dintre cele mai apreciate cupluri din showbiz, care au decis să își trăiască viața în lumina reflectoarelor, motiv pentru care multe dintre evenimentele care au loc în viața lor sunt împărțite cu cei de acasă.

Atât lucrurile bune, cât și cele mai puțin plăcute, ajung să fie știute de toți cei care îi urmăresc, iar de cele mai multe ori, îi iau pe toți prin surprindere.

Citește și: „M-am săturat.” Ce i s-a întâmplat Gabrielei Cristea, în pauza de publicitate. Prezentatoarea TV nu s-a mai putut abține

Cât valorează vila cuplului-vedetă

Așa s-a întâmplat și recent, în momentul în care Gabriela Cristea și artistul au anunțat că își doresc să vândă vila pe care o dețin.

Anunțul a avut loc după ce aceștia au făcut o piscină în curtea casei și au investit foarte mulți bani, iar toți cei care îi urmăresc credeau că acum trăiesc în liniște și pace.

Se pare că lucrurile nu stau chiar așa, deoarece aceștia au ajuns la o concluzie, și anume că vila lor este mult prea mare, spre deosebire de câți sunt ei în familie.

Așadar, aceștia s-au gândit și la o sumă de bani pe care și-ar vinde casa, iar conform spuselor lui Tavi Clonda locuința ar costa aproximativ un milion de euro.

Din cauza dorinței de a se muta rapid, adică de a începe să construiască o casă nouă, dar mai mică, dacă cineva i-ar oferi mâine 900 000 de euro pentru actuala locuință, el și cea cu care are o familie accepta acest preț.

„Dacă vine cineva cu 900.000 (n.r. euro) ți-o dau acum.(...) Este un gând, acum nu știu, pentru că trebuie făcută o filmare frumoasă, eu ce imagini am trimis sunt așa.(...) Nu se măsoară în camere, am 8 băi, dacă o fac și pe aia de afară.(...) Terenul de 1.000 de metri și amprenta e undeva la 330”, a mărturisit Tavi Clonda, în cadrul unei emisiuni TV.

Tavi Clonda, moment de sinceritate
Tavi Clonda, moment de sinceritate[Sursa foto: Facebook]

Ce a mai declarat artistul despre locuința lor

El a mai spus că îi este destul de greu să renunțe la tot, deoarece au muncit foarte mult pentru această casă și au foarte multe amintiri. Micuțele au crescut acolo și el este o persoană care renunță destul de greu la ceea ce are în jurul lui.

„Mie îmi e greu, aici era și problema, de fapt. Emoțional, mie îmi e greu să mă despart de lucrurile la care am muncit atât și, practic, ambele fetițe s-au născut aici”, a adăugat soțul Gabrielei Cristea.

Tavi Clonda, moment de sinceritate
Tavi Clonda, moment de sinceritate[Sursa foto: Facebook]

Citește și: „Copilul meu mic nu știu unde e, nu-l găsesc.” Gabriela Cristea și-a pierdut fiica cea mică. Ce a postat prezentatoarea TV pe rețelele de socializare



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

„E foarte greu să descoperi că copilul tău a avut parte de astfel de situații.” Ce s-a întâmplat cu fiica cea mică a Gabrielei Cristea, Iris, la grădiniță

Cine este prietena ta cea mai bună, în funcție de zodie

Ce a apărut în locul in care Mălina Guler și-a dat ultima suflare. Ipoteze șocante circulă pe internet: „Ar fi căzut 15-20 de persoane din acel bloc… au mai murit 3”

Edi, primele declarații după ce a fost eliminat din „Casa Iubirii”! CE A PUTUT să spună fostul concurent despre Moldo și Dorobanțu abia după ce a plecat acasă: „O să rămân în relații bune cu amândoi probabil. Nu am rămas certat cu nimeni”

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

Teo Trandafir și Ilinca Vandici vă aduc la „Follow us!” emoţia Crăciunului în trei ediții de colecţie

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies