„Mi-a fost atât de teamă să mă las pe mâna altora.” Andreea Bănică a apelat la medicul estetician. Ce schimbare și-a făcut artista

„Mi-a fost atât de teamă să mă las pe mâna altora.” Andreea Bănică a apelat la medicul estetician. Ce schimbare și-a făcut artista
„Mi-a fost atât de teamă să mă las pe mâna altora.” Andreea Bănică a apelat la medicul estetician. Ce schimbare și-a făcut artista

Andreea Bănică a ajuns la concluzia că acesta este momentul ideal pentru o transformare nouă, așa că s-a prezentat la cabinetul unui medic estetician pentru a-și mări buzele prin injectarea de acid hialuronic, o procedură non-invazivă.

Artista nu a stat mult timp ascunsă și le-a arătat imediat rezultatele fanilor săi, mărturisind că este foarte mulțumită de rezultat. Iată cum arată acum!

Andreea Bănică se mândrește cu un corp admirabil și a acordat întotdeauna o atenție deosebită aspectului său, recurgând des la diverse proceduri pentru a-și menține tinerețea și a arăta mereu tânără. Iată cum arată artista acum!

Citește și: „Stai liniștit, tată, stai liniștită, mamă…Fata poate duce.” Ce mesaj le-a transmis Oana Zăvoranu părinților ei decedați

Andreea Bănică, o nouă procedură non-invazivă

Andreea Bănică este deschisă către schimbări și a optat să-și îmbunătățească aspectul prin injectarea de acid hialuronic în buze. Artista a împărtășit pe platformele de socializare experiența prin care a trecut și s-a arătat încântată de rezultatele obținute.

„Îți mulțumesc pentru buzițele mele superbe (n.r. doctor) și atât de naturale.

Te apreciez enorm! Mi-a fost atât de teamă să mă las pe mâna altora, însă tu mi-ai câștigat încrederea din prima clipă. Nu vei mai scăpa de mine indiferent câte programări ai, să știi.'', a fost mesajul transmis de Andreea Bănică de pe rețelele de socializare.

La ce alte proceduri a mai apelat vedeta

Andreea Bănică este preocupată de aspectul său și își dorește să se prezinte în cea mai bună formă posibilă.

De-a lungul timpului, artista a optat pentru diverse tratamente faciale și a dezvăluit că recurge la aceste proceduri atunci când simte că oboseala se acumulează.

„S-a adunat oboseala. Am programare la un tratament pe care-l fac pentru piele, față, gât, decolteu și abdomen. Se face special pentru calitatea pielii, pentru îmbunătățirea pielii, pentru laxitatea pielii. Abdomenul meu s-a și subțiat și o să continui acest tratament.

Este un tratament pentru piele, riduri fine la nivelul feței, brațe, abdomen, bărbie dublă, cicatrici post-acneice, vergeturi și polii dilatați. Acest tratament stimulează sinteza de colagen și face pielea să devină mai fermă și mai estetică după slăbire sau naștere'', a declarat Andreea Bănică pe rețelele de socializare.

Citește și: Cine este Andrei Alexandru, cunoscut ca Sandu Cocoșatu. “Dacă aș spune că bucătăria e viața mea, atunci poate că ar fi prea puțin!”

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce gest a făcut Oana Zăvoranu în fața soțului ei! Alex Ashraf a avut o reacție la care nimeni nu se aștepta

Care este diferența ideală de vârstă într-un cuplu? Psihoterapeuții spun că poate influența satisfacția în relație

A murit Lucian Isar, cunoscut și ca Lucică Diamanta! Bărbatul s-a stins la doar 44 de ani din cauza unei boli autoimune

VIDEO Decizia radicală luată de Codruța Filip la doar 3 luni după DIVORȚ! Toți au privit ROCHIA DE MIREASĂ în flăcări, dar puțini au observat acest DETALIU DUREROS: "Să îți amintești lângă mine cum era. Să nu mai poți să..."

Imaginile durerii de la înmormântarea actriței Ece Irtem. Mama acesteia a cedat de tristețe când și-a condus fiica pe ultimul drum

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro