Aurelian Temișan nu a putut să lipsească de la nunta Andreei Bălan, acesta fiind alături de soția lui și fiică la marele eveniment.
Andreea Bălan și Victor Cornea și-au unit destinul în fața ofițerului de stare civilă în urmă cu câteva săptămâni, iar duminică, 10 mai, cei doi și-au unit destinul și în fața lui Dumnezeu, eveniment urmat de o petrecere grandioasă. Peste 250 de persoane au fost prezente alături de cei doi proaspeți însurăței, iar artista a strălucit în adevăratul sens al cuvântului.
Aceasta și-a stăpânit cu greu emoțiile, iar în fotografiile surprinse de la eveniment s-a putut observa cum și-a găsit liniștea în brațele soțului ei în momentul în care a fost copleșită de lacrimi.
Ce mesaj subtil a postat Aurelian Temișan după nunta Andreei Bălan
Actorul a fost însoțit de soție și fiica lor la nunta Andreei Bălan , iar după eveniment, Aurelian Temișan a transmis și câteva gânduri prin intermediul unui mesaj postat pe pagina sa de socializare.
“Duminică, 10 mai, am fost la nunta unei fete dragi mie. Andreea Bălan. Și, stând acolo, uitându-mă la ea, mi-am dat seama cât de frumos e să vezi un om că ajunge exact acolo unde merită să fie. Sunt mândru de tine, Andreea! Pentru ceea ce trăiești, pentru cum trăieşti şi pentru tot frumosul pe care îl răspândești în jurul tău. Mă bucur sincer să-l ai pe Victor alături.
Există oameni pe care îi porți cu tine indiferent de timp, de roluri sau de etichete. Așa că... fost naș tehnic, dar mereu aproape, cu drag și cu toată bucuria pentru fericirea voastră. Ne-am simțit minunat alături de voi. Și vă doresc să nu pierdeți niciodată ceea ce se vede atât de frumos între voi: adevărul.", a scris Aurelian Temișan pe pagina sa de socializare. Artista a purtat trei rochii, iar cadrul a fost unul de vis, cu multe flori albe. Ea și partenerul ei au strălucit pe tot parcursul evenimentului, iar imaginile au vorbit de la sine, artista fiind extrem de fericită pentru această etapă din viața sa. Nu a vrut să păstreze aceste amintiri doar pentru ea, așa că Andreea Bălan a împărtășit cu fanii tot ce a trăit.