Ce a pățit bruneta și ce măsuri vrea să ia, după ce și-a găsit mașina de lux distrusă.
Melek Minca, văduva victimei lui Mario Iorgulescu, este extrem de afectată și a dezvăluit că va apela chiar și la Poliție.
Tânăra are o comunitate numeroasă de fani cu care ține zilnic legătura și cărora le împărtășește zilnic ce se întâmplă la restaurantul său, precum și cum decurg zilele alături de cei doi copii pe care îi are.
De data aceasta, Melek s-a arătat extrem de revoltată de modul în care și-a găsit autoturismul în pacare, mai ales că pare să fie un gest intenționat, iar cineva i-ar fi zgâriat mașina cu bună știință.
Melek a filmat cum arată acum mașina sa și a avut și un mesaj pentru cei care sunt vinovați de acest gest reprobabil. Pentur că este extrem de ocupată cu restaurantul pe care îl are, tânăra nu credea că cineva i-ar putea face rău în acest mod.
Citește și: De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani- stirilekanald.ro
„Care ai avut măi dușmănie pe mine și mi-ai zgâriat mașina aici? Că aici nu e nici lovită, e direct zgâriată cu ceva, i-a făcut o dungă. Cât de spurcați puteți să fiți în lumea aceasta? Se vede clar că aici e strict o dungă făcută de o mână cu ceva. Nu se fac lucrurile astea așa, nu e frumos, că pot să intru pe cameră și să văd cine a trecut pe lângă mașină și să vă dau pe mâna Poliției. Chestiile astea nu sunt normale, dar nu rămâne așa. Eu văd, aflu cine a făcut chestia asta. Lasă, să fiți voi sănătoși. Ce să mai zic, oameni de nimic, nu are nimic, stați să vedeți. Uite, direct o dungă perfectă, dușmănia din burta voastră, asta înseamnă invidie.”, a dezvăluit Melek pe contul său de Tiktok, vizibil revoltată de întreaga situație, care nu vrea să rămână așa.
De altfel, urmăritorii săi i-au sugerat să se uite pe camerele de supraveghere din jur și să nu lase lucrurile nerezolvate. În plus, unii internauți au observat că sunt mai multe zgârieturi pe mașină și că ar trebui să ia măsuri urgent, pentru ca vinovatul să fie prins.