Mary și Robert de la Puterea Dragostei își fac planuri de nuntă! Unde va avea loc aceasta?

Mary și Robert de la Puterea Dragostei își fac planuri de nuntă! Unde va avea loc aceasta?
Mary și Robert de la Puterea Dragostei își fac planuri de nuntă! Unde va avea loc aceasta?

Mary și Robert de la Puterea Dragostei au devenit un cuplu în emisiune, dar își trăiesc iubirea și în acum, în afara show-ului.

 

Mary și Robert formează un cuplu frumos, s-au cunoscut la Puterea Dragostei, acolo unde a început relația lor. Acum, cei doi locuiesc împreună, în casa din București a lui Robert și au început, mai în glumă, mai în serios, să facă planuri de nuntă.

”Ne certăm unde facem nunta, la București sau la Brăila! Eu vreau la Brăila, că eu sunt Mary, șmechera de la Brăila, el vrea la București.

Până la urmă cred că vom face două nunți, una la Brăila, alta la București”, le-a spus Mary fanilor ei.

De altfel, blonda știe și ce formație vrea să cânte la nunta ei, care vrea să țină ca în povești, cel puțin trei zile și trei nopți.

Citeste si: Mesajul incredibil primit de Bianca de la Puterea Dragostei în urmă cu puțin timp! "Mi-e dor de tine" NU este de la Livian! Vezi cine i l-a trimis!

Citeste si: DEZVĂLUIRE ȘOC la Puterea dragostei! Mary a primit inelul de la Robert! ” Am avut atâtea emoții, tremuram…A fost cel mai frumos moment din viața mea”

Citeste si: Mary de la Puterea dragostei, imaginea care spune totul despre relația cu Robert! Nu se mai ascund

Mary și Robert de la Puterea Dragostei își fac planuri de nuntă ”Am senzația că ne cunoaștem de o viață”

Recent, într-un live pe WOWbiz.ro, Mary și-a mărturisit iubirea pentru Robert.

"Împlinim două luni de când suntem împreună, dar am senzația că ne cunoaștem de o viață. Ambii suntem zodia Săgetător și felul nostru de a fi este unul extrem de asemănător. Ne potrivim perfect, fiindcă ne înțelegem trăirile, gesturile și felul de a pune problema în orice discuție. Ce mai, pot spune și, fără să exagerez, că Robert este singurul bărbat care m-a făcut să mă simt atât de fericită" , a declarat Mary de la Puterea Dragostei despre relația ei cu Robert.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Dezvăluiri uluitoare! Mariana este îndrăgostită de Jador!  O fostă concurentă aruncă bomba: "Ascultă încontinuu melodia lui" EXCLUSIV

Meghan Markle, gestul care ar putea să o rupă definitiv de Casa Regală! Prințul Harry s-ar putea opune!

Imagini cumplite de la priveghiul familiei moarte în accidentul din Iași! Diana va fi înmormântată ținându-și fetița în brațe: „Dacă te-ar fi cunoscut părinții tăi…”

Adolescent de 13 ani, arestat după ce a înjunghiat doi elevi într-o școală! Acesta a fugit de la locul faptei, lăsând victimele în stare gravă. Ce au transmis autoritățile

Dezvăluiri bombă! Alex Zănoagă poate lua foc din cauza Siminei de la Puterea dragostei! Cine este bărbatul care a ajutat-o cu adevărat pe brunetă să primească un rol într-un serial online

Vremea se schimbă radical. Temperaturile vor scădea și cu 15 grade Celsius, începând de duminică și vor reveni ninsorile

Moartea a făcut prăpăd în Caraș-Severin. Trei persoane au murit după ce un TIR și un microbuz s-au ciocnit violent


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies